Jste to právě vy? Jednomu z úspěšných tipérů fotbalunas.cz udělujeme cenu!

0

Duben je za námi a tak je na čase vyhlásit výherce tipovačky za uplynulý měsíc! Teď už ale můžete odesílat své tipy na květnové zápasy. Děkujeme všem uživatelům, kteří na našem webu aktivně přispívají a pomáhají tak vytvářet to nejsledovanější místo, které amatérský fotbal v České republice má! Již tradičně můžete také tipovat výsledky každého kola každé soutěže v České republice. Nyní jsou pro aktivní uživatele fotbalunas.cz nachystány ceny v podobě voucherů od Pivovary Lobkowicz!

MĚSÍČNÍ SOUTĚŽ S TIPOVAČKOU

Vždy od úterý mohou uživatelé fotbalunas.cz tipovat výsledky nadcházejícího kola. Některým tipérům se dokonce povede odhadnout celé kolo určité soutěže bez jediného zaváhání. A právě takové odměňujeme. Každý, kdo v daném měsíci odešle bezchybný expert tip, se dostává do měsíčního slosování o voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 1000 Kč!

 

Za minulý víkend si bezchybně počínali tipéři Dominik Kočí, hned šestice uživatelů odhadla bez ztráty kytičky v OP Žďár nad Sázavou - Martin Pokorný, Martin Homola, Vojtěch Prášil, Radim Synek, Alexandr Jaroš, Jakub Vařejka, dále uspěli Jana Malecká, Filip Čížek, Dominik Kalina, Luboš Mlejnek a Petr Kříž, Venca Likeš, znovu Luboš MlejnekTomáš Perzl a Filip Šafránek, Venca Likeš a Ondřej Pitthard, a také Václav Blahout. S koncem měsíce je tak čas vyhlásit výherce za měsíc duben!

 

V dubnu bylo odesláno celkem 102 bezchybných tiketů od 60 různých tipérů a po provedeném losování uživatelů získává voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 1000 Kč VÁCLAV LIKEŠ. Prosíme výherce, ať se nám ozve z mailu, pod kterým je registrovaný na webu fotbalunas.cz.

 

 

DLOUHODOBÁ SOUTĚŽ O CENU V HODNOTĚ 3000 KČ PRO AKTIVNÍ UŽIVATELE

Na tři kliknutí máte jako registrovaný uživatel na fotbalunas.cz možnost všechny informace, jako jsou fotky z utkání, reportáže nebo třeba vaše hodnocení zápasů, jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A pozor! Nově všechny uživatele, kteří pošlou v průběhu jara 2022 alespoň jeden příspěvek (foto, odkaz na video z youtube, reportáž, ohlas k zápasu) evidujeme a po konci sezóny proběhne 30. června losování, kdy jeden šťastlivec získá voucher k odběru zboží z e-shopu Pivovarů Lobkowicz v hodnotě 3000 Kč!

 

Návod, jak se zaregistrovat a posílat obsah na fotbalunas.cz, najdete ZDE


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou