Fotbalová statistika - vstřelené branky

0

Tentokrát se podíváme na to, jak se dařilo týmům střílet branky v celém Karlovarském kraji.

Nejprve se podíváme na celkový počet branek, včetně nejlepších střelců v každém týmu. Pak branky rozdělíme podle toho, jestli padly v prvním, nebo druhém poločase. Do první tabulky započítáme všechny kluby, které v podzimní části vstřelily alespoň 30 branek.

Petr Kalabza - 5 branek

Nyní se podíváme, kterým týmům se daří střelecky nejvíce v prvním poločase. Do tabulky zahrnujeme všechny týmy, které za podzimní část sezóny vstřelily v prvních 45 minutách alespoň 15 branek

FK Nová Role B (3. třída) - 15 branek

A nakonec se nabízí samozřejmě porovnání dle počtu branek vstřelené ve druhé půli. Minimem je tentokrát 17 vstřelených branek

Štědrá (3. třída) - 17 branek

Tým FK Ajax Kolová, která všem statistikám dominuje, do Okresního přeboru sestoupila a netají se snahou vrátit se zase zpět do B třídy. Především díky dvěma až neuvěřitelným výsledkům, kdy porazila Žlutice 13:0 a Verušičky, které doma nastoupily jen s 9 hráči v poli, rozstřílela 22:0, má tak skvělou bilanci. V počtu vstřelených branek ve druhém poločase jsou dokonce na 5. místě v celé České republice!

Musíme zmínit ještě jednu disciplínu. Podíváme se na branky vstřelené tzv. do kabiny, tj. mezi 41. - 45. minutou. Zde totiž, ne až tak překvapivě, dominuje opět tým FK Ajax Kolová, který v této části utkání vstřelil skvělých 9 branek. Co je však naprosto skvělé je, že Kolová je v tomto ohledu nejlepší v celé ČR!!! V celorepublikovém měřítku má dvě branky náskok před druhým Nadějovem. V Karlovarském kraji je na 2. místě Bochov s 5 brankami a na děleném 3. Nové Sedlo, Plesná, Aš a Štědrá, shodně se 4 brankami.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.