Už tento týden zveřejníme sestavy roku! Dejte nám tip na nejlepší hráče i vy a vyhrajte jednu z odměn. A kdo z hráčů podzimu se raduje z cen?

0

Fotbalový rok už má naprostá většian soutěží za sebou, v několika zbývá odehrát poslední kolo. Fotbalunas.cz se ale rozhodně nehodlá uložit k odpočinku. Jako už tradičně vydáme nejlepší sestavy sezóny jednotlivých soutěží! 

Sestavy sezóny - již brzy vypustíme do světa ideální jedenáctky podzimu jednotlivých soutěží.

 

Ne ve všech soutěžích máme své redaktory, proto vás žádáme o pomoc - troufnete si na sestavení té nejlepší možné sestavy sezóny v soutěži, ve které hrajete či kterou sledujete? Tak nám vaše tipy pošlete!

 

Zašlete svou nominaci kompletní jedenáctky na info@fotbalunas.cz, využijte k tomu připravený formulář, ke stažení ZDE. Každý, kdo nám zašle vyplněný formulář, má šanci na výhru - voucher na odběr zboží od fotbalové speciálky SportFotbal.cz!

 

VYHLÁŠENÍ: KTEŘÍ Z HRÁČŮ VYHRÁLI CENY ZA OVLÁDNUTÍ SESTAV PODZIMU?

Nejlepší jedenáctka ze sestav podzimu

 

1. CENA - POUKAZ NA 3000 KČ do SportFotbal.cz

JAKUB MIŽÁR (Úněšov, Plzeňský | 1.B třída sk. A)

 

2. CENA - POUKAZ NA 2000 KČ do SportFotbal.cz

MATĚJ HŮLKA (TJ Koněšín, Třebíč | III. třída sk. A)

 

3. CENA - POUKAZ NA 500 KČ do SportFotbal.cz

TOMÁŠ KOLOUCH (FC ELSEREMO Brumov, Zlínský | Krajský přebor)

 

Tato trojice byla z vítězné jedenáctky vylosována a může se radovat z výhry! Prosíme dané hráče, aby se nám ohledně zaslání výhry ozvali na mail info@fotbalunas.cz z mailové adresy, pod kterou se jako registrovaní uživatelé zaregistrováni na fotbalunas.cz.

 

CO CHYSTÁME NA LÉTO?

Po dohrání zápasů všech soutěží se podíváme, kdo se stal Králem kanonýrů českých trávníků – unikátní projekt fotbalunas.cz, který poměří nejlepší střelce od IV. tříd až po nejvyšší soutěže. Stejně tak představíme například největší karetní hříšníky České republiky.

 

V týdnu budou vydávány oblíbené fotoseriály se zajímavými tématy z fotek, které jste nám v průběhu zasílali a poskytovali.

 

Samozřejmostí je, že se ohlédneme za uplynulou sezónou prostřednictvím hodnocení, rozhovorů či vypíchnutím nejzajímavějších okamžiků podzimu.

 

Nezapomínejte také, že máte jedinečnou příležitost nám jako registrovaný uživatel fotbalunas.cz sdělit, co se vašem týmu děje. Dejte nám vědět, o koho váš celek posílil, či že jste sehráli turnaj nebo přátelák. Na dvě kliknutí můžete nyní potěšit fanoušky a informovat je o zajímavostech i mimo soutěžní utkání. Využijte nejrychlejší cestu, jak informace poslat rovnou do redakce. Jak na to? Stačí se přihlásit a pomocí červeného tlačítka "Přidat obecný článek" zadat informace. My pak rychle vše zveřejníme!

 

NÁVOD, JAK NÁM ZASÍLAT INFORMACE, NALEZNETE Z D E 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou