Neporazitelná Březnice. Vyšlápne si na ni někdo na jaře?

0
Je to tady! Český fotbal je zpět - tedy alespoň částečně. Zatímco mužstva Fortuna ligy zahřívají svými výkony promrzlé diváky na stadionech, týmy z nižších soutěží se teprve  připravují (nebo snad nepřipravují?) na start jarní sezóny. Pojďme se na jedno takové mužstvo podívat detailněji a to konkrétně na tým TJ Březnice, který vévodí soutěži Okresní přebor Tábor.  
V Okresním přeboru Tábor je odehraných 11 kol a Březnice, která disponuje nejlepší obranou a nejlepším útokem (s impozantním skóre 47:9), tuto soutěž vede se čtyřbodovým náskokem před druhým a třetím týmem tabulky.    A jak probíhala a  probíhá příprava tohoto týmu z Jihočeského kraje na jaro?    Neoblíbená část sezony začala pro březnické hráče 2.2., kdy se zapotili u tradičního výběhu. Od té doby trénují třikrát týdně a nabírají tak fyzickou kondici. Halu střídají s posilovnu a každou středu a sobotu je můžete potkávat venku u polykání běžeckých kilometrů.    Od března právě tyto oblíbené sobotní výběhy vystřídají přátelské zápasy, kde se Březnice střetne postupně s Řepčí, Dolním Bukovskem, Větrovům a se Sudoměřicemi. 31.3. se už mohou celé Březnice těšit na první mistrovský zápas, v němž se ukáže, zda téměř dvouměsíční příprava vynese kýžený výsledek v podobě tří bodů. Na závěr bychom ještě rádi zmínili aktivitu Březnic v přestupovém okně.     Do tohoto týmu se nepředpokládá žádný příchod. Na druhou stranu se daří udržet klíčové hráče a tým nebude ani nikdo opouštět.  Vedení klubu v čele s trenéry Janem Šonkou a Jiřím Valentou jsou přesvědčeni o tom, že mužstvo bylo dostatečně posíleno v létě, kdy byly uskutečněny příchody brankáře Valtra a hráčů Koňaříka, Spěváka a navrátivšího Antla. Zvládne Březnice udržet první místo? Bude snad poprvé v sezoně smutnit po prohře?    To se dozvíme už za pár měsíců.  Sledujte fotbalunas.cz!   AUTOR: MATĚJ VLACH

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou