Sledujte sezónu 2018/19 na fotbalunas.cz! Už nyní můžete tipovat úvodní kola

0

Fotbalový kolotoč se rozjíždí, jsme na prahu sezóny 2018/2019! Na fotbalunas.cz opět budeme přinášet aktuální výsledky všech soutěží, podrobné zpravodajství, fotky ze zápasů, opět budete mít možnost nám jednoduchou formou zaslat informace k jednotlivým zápasům. A samozřejmě nebude chybět ani tipovačka o ceny od SportFotbal.cz! A pozor, právě v této fotbalové speciálce nyní při zadání kódu fotbalunas získáte slevu 20 % na nákup zboží!

 

Fotbalová sezóna je na prahu nového ročníku, vybavte se na ní ve SportFotbal.cz se slevou 20 % - stačí zadat slevový kód "fotbalunas"!

 

TIPOVAČKA: Hrajeme o ceny od fotbalového e-shopu SportFotbal.cz, a to každý týden!

 

A jak vyhrát? Kritérium je jednoduché. Vouchery v hodnotě 400 Kč, 200 Kč a 100 Kč do fotbalového e-shopu SportFotbal.cz získají za každé kolo tři registrovaní uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy. V případě více stoprocentně úspěšných tipérů se stejným počtem zápasů bude rozhodovat rychlejší čas vložení tipů na web fotbalunas.cz. Jednotlivé vouchery lze navíc sčítat - nejlepší a nejúspěšnější tipéři si tak postupně na fotbalunas.cz mohou "vytipovat" například kopačky dle vlastního výběru.

 

REGISTROVAT SE MŮŽETE ZDE!

 

Připomínáme, že tipovat můžete každý týden už od úterý až do konání zápasů! Každý týden po odehraném kole pak zveřejníme článek se jmény výherců.

 

SportFotbal.cz – fotbalový e-shop s největší prodejnou u nás!

Na pražské pobočce Sportfotbal najdete veškeré fotbalové vybavení od kopaček, přes brankářské rukavice, po tréninkové oblečení či suvenýry evropských velkoklubů. Kdo se do Prahy vydat z nějakého důvodu nemůže, je tu pro něj internetový e-shop SportFotbalu. Z pohlodlí domova si snadno prohlédnete široký výběr fotbalového sortimentu pro kluby i jednotlivce.

 

Nejnovější modely kopaček

Ve SportFotbalu najdete vždy nejnovější modely pánských i dětských kopaček od značek Nike, Adidas či Puma. Těšit se můžete na limitované edice modelů té nejvyšší třídy, v nichž hrají hvězdy světového fotbalu, jako jsou Lionel Messi, Neymar nebo Cristiano Ronaldo.

Vybrat kopačky

 

Luxusní třípatrová speciálka

Velkou pozornost přitahuje moderní fotbalová speciálka v centru Prahy na ulici Voroněžská 28, která je otevřena sedm dní v týdnu. Unikátní třípatrová prodejna je přehledně rozdělena do jednotlivých sekcí – hráčská, klubová, trenérská, dětská, brankářská a fanshop, kde najdete originální sortiment předních evropských velkoklubů, včetně Realu Madrid, Bayernu Mnichov či FC Barcelona.

Prohlédnout Fanshop 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou