Michal Hladík v mládí málem skončil s fotbalem, teď je z něho hráč kola

0

Když byl malý mnoho nechybělo, aby s fotbalem skončil, teď se devatenáctilétý student Michal Hladík stal hráčem kola. Tohoto obránce  měřínské rezervy učarovala již od dětských let pražská Bohemka, v jejimž dresu nám ochotně zapózoval.

Kdy jste začal s fotbalem?

Fotbal jsem začal hrát, když mně byli čtyři roky. Přivedl mě k němu táta,  ze začátku mě to moc nebavilo, ale jsem strašně rád, že jsem se na to nevykašlal. Rozhodně si život bez fotbalu ani představit nedokážu. Celou svoji fotbalovou kariéru jsem tedy zasvětil zatím Měřínu.

Jak hodnotíte  sobotní  zápas ?

Myslím si, že to od nás prvních dvacet minut za moc nestálo, ale postupem času jsme si začli zvykat na soupeřovu hru. Začali jsme si vytvářet slušné šance, které jsme ale neproměnili. Po té soupeř dal branku a my jsme si uvědomili, že hrajeme špatně, tak se naše hra zvedla. Do poločasu jsme dali dva góli a šli do kabin za stavu 2:1. Druhý poločas jsme ztroskotali na našem tradičním neproměňování šancí. A proto ta dělba bodů.

Jak by jste popsal  branku, kterou jste vstřelil?

Branka padla nějak po odrazu, ani přesně nevím.

S kým si v týmu nejvíce rozumíte?

V týmu je dobrá parta a nemám s žádným z hráčů problém. Patřím k mladším hráčům, takže se držím převážně s nimi. Ale s mými začátky mi hodně pomáhal náš kapitán František Panáček.

Jaké jsou cíle pro zbytek jarní sezony ?

Můj cíl je hlavně pravidelně hrát. Jako tým, by jsme chtěli skončit někde na špici tabulky.

Kdo je  trenérem v Měříně a jak  jste s ním spokojeni ?

Náš trenér je Stanislav Bartůšek, je v týmu nový  stejně jako já. Ale známe se už vlastně od mala.

Jaké máte koníčky?

Mým koníčkem je hlavně fotbal, malá kopaná a ještě hraji rekreačně tenis.

Utužujete nějak  fotbalovou partu?

No jéjej , řekl bych že ho radši utužujeme než hrajeme (směje se). To si samozřejmě dělám srandu, ale po zápase posedíme, dáme si pivo a kofolu.

Stal jste se mužem kola, budete to mít v kabině drahé ?

No už se to řešilo u Chvátyho ( Hráč minulého kola pozn.red.). Myslím, že nic vypsaného není. Počítám, že ten nějakej půlitřík padne.

Máte nějaké oblíbené kluby, kterým fandíte?

Ve fotbale je to Bohemians 1905 a v hokeji Oceláři Třinec, doufám že Vervu v 7. zápase porazí a titul zůstane doma.