Kopej jako Ronaldo!

0

LaLiga nebo okresní přebor, jak se říká, hlavní je na hřišti dobře vypadat. Nejen to, ale i pohodlí po celých devadesát minut hry vám zajistí kopačky Superfly V. Bude vaše příští fotka na Fotbalunas.cz již s novými "střelkami"?

Málokdo se narodí s takovým fotbalovým talentem, jakým disponuje hvězda Realu Madrid. A opravdu jen pár jedinců to dotáhne tak daleko jako CR7. Každý si ovšem teď může jako Cristiano připadat.

 

Fotbalový e-shop SportFotbal.cz představil diamant mezi kopačkami vybroušený slavným Cristianem Ronaldem – Superfly V! Design kopaček je spojen s kariérou CR7 v Realu Madrid a nechybí na nich ani milníky Ronalda v dresu Bílého baletu.

 

Oslňte své spoluhráče a ciťte se na hřišti jako vzor mnoha fotbalistů. Na kopačky Superfly V si můžete „vydělat“ i díky naší tipovačce. Každý týden hrajeme o vouchery v hodnotě 500 Kč, 300 Kč a 200 Kč do e-shopu SportFotbal.cz. Ty získají uživatelé, kteří uhodnou nejlepší bezchybný tiket – tedy správně natipují výsledky celého kola soutěže s nejvíce zápasy.

 

Více o kopačkách Superfly V se dozvíte na tomto odkazu, informace o naší tipovačce a soutěži se SportFotbal.cz naleznete zde.

 


Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Ostatní čtou