Pohledec v přípravě na sezónu potrápil účastníka Okresního přeboru

0

Ve druhém přípravném utkání změřil TJ Pohledec síly s účastníkem okresního přeboru Chrudimska FK Kameničky.

TJ Pohledec - FK Kameničky 1:2 (0:1)

Branka Pohledce: M.Pestr Sestava TJ Pohledec:   Brambora (46. Hájek)-Jambor, Pustina(46. Skalník P), Šajner, Pejchal-Muller, Pestr Z., Šaroun (46. Vašíček), Jinek A. (46. Pestr M.)-Novotný (46. Švanda), Fajmon Rozhodčí: Věra Soukupová   Pro tým Pohledce se jednalo o druhé přípravné utkání. Po špatném výkonu v zápase proti Vlachovicím bylo jasným cílem domácího týmu zlepšit všechny atributy hry. V prvním poločase byl aktivnější soupeř z Kameniček. Jeho vysoký presink dělal hráčům Pohledce problémy. Nicméně se soupeř do vyložených šancích nedostával, případně spolehlivě zasáhl gólman Brambora. Hráči TJ Pohledec se postupně osmělili a i oni několikrát zaměstnali brankáře Kameniček. Deset minut před koncem poločasu se přece jen prosadili hráči Kameniček - 0:1. Do druhého poločasu vstoupili lépe Kameničky a šli do dvoubrankového vedení - 0:2. Od té doby ovšem otěže utkání převzali hráči Pohledce a dostávali svého soupeře pod tlak. Velmi záhy přišlo snížení, když se střelou po zemi prosadil střídající Michal Pestr 1:2. Pohledec byl při chuti a vyrovnat mohl Michal Fajmon, leč jeho střela z trestného kopu skončila pouze na tyčce. V další obrovské šanci se objevil Lukáš Muller, ale neprostřelil brankáře Kameniček. Do konce zápasu si již žádný tým nevytvořil brankovou příležitost a utkání tak skončilo těsnou výhrou Kameniček.   Hodnocení trenér Laštovica, TJ Pohledec: Po hrůzostrašné první přípravě s Vlachovicemi jsme tentokrát předvedli velmi bojovný a kvalitní výkon. V přípravě nejde o výsledek, ale o sehrání se po dlouhé přestávce a hlavně aby si náš mladý tým začal věřit. Tento zápas toto splnil a položili jsme základ pro další část přípravy.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.