Odstartoval pohár krajského fotbalové svazu, známe postupující do dalšího kola

0

Zatím divácky nepřiliš navštěvované zápasy poháru krajského fotbalového svazu odstartovaly prvním kolem v sobotu 13. února. Pro týmy je to perfektní přiležitost změřit síly s protivníky v zápasech, které mají o trochu větší náboj, než obyčejné přátelské zápasy. Zpestření přípravného období "ostrým" zápasem má jediné negativum, trenéři nemohou testovat hráče, kteří zatím nejsou v klubu oficiálně registrování. Jaký máte názor na pohárová utkání, které se začínají stávat nedílnou součástí zimní připravy?

Pohár PKFS 2016 - I.kolo

Sobota 13. 2. 2016

S. Radnice – S. Kralovice 0:6 (0:4), branky: Lavička 3, Koča 2, Renč

Vyrovnaná první desetiminutovka byla ve znamení oťukávání obou soupeřu, ale pak Kralovice v rozmezí 15 minut odskočily po rychlých akcích do tříbrankového vedení. Radnice měly ještě v prvním poločase dvě šance na korekci výsledku, ale nedotáhly je do uspěšného konce. Po čtvrté brance v síti Radnic před poločasovou přestávkou tempo zápasu mírně opadlo. V druhém poločase opět Radnice nejprve z ojedinělého brejku prováhaly šanci na vstřelení gólu, Kralovice naopak přidaly další dva góly a nepřipustily už žádné komplikace. V pohodovém tempu dotáhly zápas do vítězného konce, který si zasloužily za celkovou převahu.

Sl. Žihle – FC Chotíkov 2:2 (1:2), PK 3:4

D.ZČE „B“ – Sl. Vejprnice  1:3 (0:1), branky: Rolko - Biedermann, Paul, Heindl, diváci: 50

M. Touškov – SK Rapid 3:2 (0:1), branky: Hauer, Kalaš, Foltýn – Harmady, Poláček

Sestava Touškov: Herman (65min.), Šiml, Touš, Voith (45min.), Boháč, Hauer, Karbusický, Mezera, Foltýn ml., Anděl, Kalaš
střídání: Huleš (45min.), Šilhánek (65min.)
trenér: Mgr. Vlastislav König

TJ Tlučná – S. Křimice 2:5 (1:4), Nachtman, Škoda - Volena 2, Augustin, Kuneš, Kovačič, ŽK: 1:1, diváci: 30

Bělá n/R. – S. Lhota 2:7 (1:5, branky: Landrgott, Černý - Nový 4, Strejček 2, Šroubek, ŽK: 1:0, diváci: 40

Dl. Újezd – TJ Rozvadov 0:7 (0:5) - nedohráno pro nízký počet domácích hráčů, branky: Čížek, Žemilčka, Viterna 2, Horáček, Kaše, Pták

Sv. Hrádek – FK Horažďovice 3:3 (0:2), PK 4:5

SKP O. Nýrsko – TJ Sušice 0:0 PK 5:4, diváci: 50

Sestava Sušice: Karel Gill - Jiří Kysilka, Martin Kalný, Jakub Melka, Ondřej Skrbek - Pavel Hubáček, Jan Skála, Jiří Skuhra, Jakub Szedmák - Imrich Varga, Miroslav Vrhel

TJ Přeštice „B“ – FK Nepomuk 2:5 (1:3), branky: Klokan 2 -  Baran Michal 2, Baran Marek, Váňa, Kalabza, ŽK: 1:2

S. Měčín – FK Svéradice 3:4 (2:2), branky: Kojan, Čejka 2 - Skyrta, Chaloupka, Kába, Herman

TJ St. Tlumačov – SK Kdyně 2:1 (2:0), branky: Bláha, Tesař - Knauer, ŽK: 2:1, diváci: 75

Sl. Koloveč – FK Holýšov  1:5 (0:2), branky: Dauesev - Kraus 2, Jeniš, Valachovič, Kaas

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.