Poslední přípravný zápas před zahájením sezóny si užili hráči starších přípravek Kostelce nad Černými lesy a Pátku

0

V tomto týdnu zahájí zbylé fotbalové soutěže v jednotlivých krajích a jaro začíná. V Kostelci nad Černými lesy to bude část, kdy celek oslaví sto let trvání tohoto sportu ve městě, kde fotbal a sport má solidní tradici i zázemí.

Já jsem se svým fotoaparátem zašel na místní umělku, kde hrála starší přípravka Kostelce nad Černými lesy závěrečné přípravné utkání s týmem FC Pátek.

 

Typická příprava pro oba celky, kdy domácí byli v úvodu lepší, ale závěr patřil hostujícímu celku, který přijel z obce nedaleko Poděbrad. Zajímavé souboje, kličky, zakončení a hlavně chuť do hry. Domácí nakonec podlehli 3: 6 po poločase (2:3). Klasická příprava dala trenérům jasno o sestavách i kvalitě jednotlivců. No a nyní již o víkendu do bojů o body, i když v těchto kategoriích jde hlavně o fotbal, hru a stále to otřepané se učit.

 

Autor: Ladislav Beran

Štítky

Přátelské utkání SK Kostelec nad Černými lesy Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.