Fotbalovému turnaji ve Vřesině dominoval Baník

0
TJ Vřesina zorganizovala turnaj dětí ročníku 2012 a mladší, kterého se zúčastnili kluby FC Baník Ostrava, FC Hlučín, FC Dolní Benešov, TJ Vřesina a dále Strahovice, Štítina a Bolatice a Štěpánkovice.

Za krásného slunečného dne si mohli fanoušci fotbalu dětí užít nádherný turnaj v areálu TJ Vřesina, která přivítala mnoho budoucích velkých hvězd. dva týmy na tento turnaj delegovala domácí Vřesina a ostravský Baník. 

 

V základní skupině si bez ztráty "kytičky ve své tabulce dokráčely k vítěžství mužstva FC Baník Ostrava. Jedinou kaňkou na tomto jasném postupu do velkého finále byla jedna remíza modrého týmu Baníku s fotbalisty Dolního Benešova. Dále modrý tým porazil 9:0 Hlučín, 5:2 Štěpánkovice a 5:0 domácí bílou Vřesinu. Naopak bílý Baník deklasoval domácí modrou Vřesinu 13:0 a Strahovice 5:0, Bolatice 4:0 a jen Štítina jim zvládla vstřelit gól a padla 2:4. 

 

Domácí modrá Vřesina dále 3:0 porazila Strahovice a 6:0 padla se Štítinou a o gól tedy 2:3 s Bolaticemi. To bílá Vřesina podlehla Štěpánkovicím 1:5 a stejným výsledkem porazila Hlučín a 0:5 padla s Dolním Benešovem. 

 

Štěpánkovice dále porazily Hlučín 5:2 a Dolní Benešov 3:1.Hlučín porazil 4:1 Dolní Benešov.

 

Strahovice 0:0 padly se Štítinou a 2:9 s Bolaticemi. Štítina porazila Bolatice 5:2.

 

Medaile a ocenění předával mladým nadějím vítěz trofeje talent roku 2018 a hráč FK JABLONEC David Lischka a tím mu děkujeme za účast a vstřícnost. 

 

O UMÍSTĚNÍ

 

o 9. místo

Strahovice - Hlučín 1:2

 

o 7. Místo 

Vřesina Modrá - Vřesina Bílá 6:2

 

o 5. místo

Bolatice - Dolní Benešov 1:5

 

o bronzovou 3. příčku

Štítina - Štěpánkovice 2:3

 

GRAND FINÁLE O 1. MÍSTO

FC BANÍK OSTRAVA BÍLÁ - FC BANÍK OSTRAVA MODRÁ 4:3

Štítky

Turnaj více mužstev Moravskoslezský | 1.B třída sk. B SK Meteor Strahovice

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.