Zamotaná spodní polovina tabulky zdaleka ještě nemá finální podobu

0
Stánky s pivem a klobásami už netrpělivě vyhlížejí start Jara a první diváky. A tak se pojďme podívat co může jarní část sezony 1. A třídy, ve skupině A přinést. Týmem, který také ještě neřekl poslední slovo a rozhodně tedy ještě promluví do boje o horní polovinu tabulky, je tým SK Řetězárna. Na podzim, podávali vyrovnané herní výkony, i když tou bodový zisk neodpovídá. Z čtrnácti odehraných zápasů mají na kontě 12 bodů za 2 výhry a 4 remízy a 8 proher. Bodová ztráta na horní polovinu tabulku pro ně není překážkou.

Boj to bude vyrovnaný, zajímavý, a určitě jak to i v nižších soutěžích bývá, správně vyhecovaný. Asi nejzajímavější souboj z pohledu diváka přijde na pořad dne 27. dubna, kdy na svém, domácím hřišti Řetězárna přivítá momentálně osmý tým z Bělkovic. Půjde o důležité body. Ambice Bělkovic jsou vysoko a chtějí atakovat horní část tabulky.

 

Jediný kdo asi nebude splétat jiné plány než boj o udržení jsou hráči Leštin. Ti jsou po podzimní části na posledním čtrnáctém místě se ziskem pouhých 4 bodů. A budou muset bojovat. Vymazat ztrátu bude na udržení v soutěži pro tým Leštin velice náročné. Výsledky nebyly příliš přesvědčivé a herní výkony taktéž. Pouhé 3 remízy ( jedna výhra na penalty )a záporné skore určitě nejsou tím, co si realizační tým nebo fanoušci přáli. Týmu z Leštin nezbývá nic jiného než se semknout a pokusit se zabojovat. Pokusit se o to budou moci hned v prvním kole jarní části, kdy v domácím zápase přivítají na svém hřišti Řetězárnu, která bude chtít body urvat do boje o horní část tabulky.

 

Dva týmy, dva různé cile a oba potřebují body k naplnění závazků. Leština se chce udržet v soutěži a Řetězárna neztrácí víru v umístění ve sladké, horní polovině. Uvidíme co jaro přinese. Ale rozhodně se máme na co těšit. Soutěž je vyrovnaná a přinese spousty krásných zápasů.

 

AUTOR: LUKÁŠ KRYSTL

 

Štítky

Obecně k soutěži Olomoucký | 1.A třída sk. A SK Řetězárna

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.