FOTO: V poháru OFS hostily Pustověty tým Kněževsi

0
Pustověty - V rámci druhého kola poháru OFS přivítaly Pustověty na svém hřišti favorizovanou Kněževes, která v tomto zápase stvrdila roli favorita a postoupila do dalšího kola.

TJ Sokol Pustověty - FK Kněževes 0:4 (0:3)

 

Branky: 11. R. Čihař, 39. Hanych, 42. Holeček, 76. Miksa

 

Kněževes do utkání vstoupila lépe, hrála aktivněji, ale nejednalo se o nic suverénního. I přesto ale se dostal do velké příležitosti hned na začátku zápasu hostující Miksa, kterého ale vychytal zblízka Beneš. V 11' se už ale hráči Kněževsi radovali, a to když se prezentoval krásnou dalekonosnou střelou R. Čihař - 0:1. Pustověty si po obdržené brance dokázaly vypracovat obrovskou šanci, po které ale Truksův pokus vykopávala hostující obrana z brankové čáry.

 

Kněževes měla se dostávala do šancí více než soupeř, dalšími šancemi byly střely, které skončily buď mimo branku nebo ztroskotaly na Benešovi. To už ale neplatilo ve 39', kdy se prosadil Hanych - 0:2. Aby toho nebylo málo, tak závěr poločasu završil brankou ještě Holeček, a tak se šlo do kabin za třígólového vedení hostujícího favorita - 0:3.

 

Ve druhé půli se prezentovaly Pustověty trochu ofenzivnějším fotbalem, ale nic z toho nebylo. Kněževes se opět dostávala do šancí a gólovou se stala až ta ze 76', kdy se po závaru po rohovém kopu prosadil Miksa - 0:4. Pustověty se za svůj předvedený výkon stydět rozhodně nemusely. Kněževes potvrdila roli favorita, s klidem zvítězila, ale od domácích to rozhodně nebylo odevzdané utkání.

 

Na zápase byl přítomen Štefan Ferencz, díky kterému se můžete těšit na fotodokumentaci v galerii.

 

Radek Vaníček, Kněževes: ,,Od záčatku jsme byli lepší a domácí k ničemu moc nepouštěli po celý zápas. Podařilo se nám s přeheldem zvítězit 4:0. Bohužel nás mrzí spousta neproměněných šancí. Nepřijeli jsme, abychom vyhráli 10:0. Vzali jsme to jako přípravné utkání proti důstojnému soupěři, ale bohužel víme, že v OP nebude stačit proměnit 1 šanci ze 4..."

 

Pustověty: Beneš - Sharankevych, Hůla, Šimon, Truksa, Bauer, Knap (K), Bičovský, Šnobl, Bureš, Langmajer (46. Kameník).

 

Kněževes: M. Vršecký - P. Čihař, Sejpka, Hrubý (K), Vaníček, R. Čihař, J. Vršecký, Holeček (78. Večeřa), Hanych, Miksa (78. Kříž), Krejčí (78. Ptáček).

Štítky

Přátelské utkání Středočeský | Rakovník | Okresní přebor FK Kněževes Středočeský | Rakovník | III. třída TJ Sokol Pustověty

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí napsat na email info@fotbalunas.cz, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku. Zároveň nám můžete pomoci s Vaším oblíbeným týmem. Napište nám na email tym@fotbalunas.cz aktuální soupisku, celá jména hráčů a budeme rádi, když nám budete dodávat informace z Vašeho klubu.

Děkujeme za spolupráci, tým fotbalunas.cz

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.