Šťastná sedmička pro Doubravku

0

Duel západočeských soupeřů vyzněl jasně ve prospěch domácích...

Dominance už od začátku

Doubravka začala aktivně od prvních minut a už v minutě osmé se měnilo skóre zásluhou Vylety. Rychlý gól ale domácí tým nezklidnil, dále se na obranu Hvězdy valil jeden útok za druhým. A 21. minuta přinesla druhou branku v síti hostů. Tentokrát ji obstaral Morávek, který utekl po levé straně a sám akci i zdárně dokončil. Následně přišly chvilky Sýse, které utnuly veskeré naděje hostů na nějaký bodový zisk. 32. minuta - Tříska přihrává a Sýs zakončuje. 36. minuta - Petrželka přihrává a... ano, Sýs zakončuje.

Petrželka v hlavní roli

Snad všichni už věřili, že tři body zůstanou doma. Ani to ale neubralo Doubravanům na chuti a dál se pokračovalo ve střeleckém festivalu. V 52. minutě postupoval téměř od poloviny hřiště sám Petrželka a Martincovi v bráně nedal šanci. Když byl "bůr" na světě, gólostroj se na necelých třicet minut zastavil. V 80. minutě padl asi nejhezčí gól utkání a druhý v podání Petrželky. Ten se napřáhl z dvaceti metrů a od břevna se míč odrazil za brankovou čáru. Několik okamžiků před konečným hvizdem se ještě dnešní hráč zápasu proměnil v nahrávače a připravil gól Ungrovi, jenž zakončil pohodový letní podvečer pro Doubravku.

SK Senco Doubravka
P. Vaigl (Doubravka): "Od začátku bylo hlavně hrozné horko, bylo důležité se právě na začátek připravit, ale kluci to zvládli. Dali jsme brzy první gól a myslím si, že jsme celý zápas měli pod kontrolou, padly nádherné góly a kluky musím pochválit, hráli dobře. Jediné, co mě na zápase mrzelo, bylo to, že hosté přijeli v jedenácti lidech a někdy ve 40. minutě, už za stavu 4:0, se jim zranil hráč a celý druhý poločas dohrávali v deseti lidech."

FK Hvězda Cheb
T. Rolník (Hvězda Cheb): "Bohužel od začátku se nám nepodařilo navázat na nějaký kvalitnější výkon, srážely nás hrubé chyby a díky nim se soupeř dostal do rychlého vedení. Pak se s utkáním už těžko něco dělá, nedokázali jsme si vytvořit nějaké další brankové příležitosti a nakonec to skončilo debaklem 7:0."

J. Turek [-] - F. Kuťák [-] (46. T. Zajíček [-] ) , D. Novák [-] , P. Knakal [-] , P. Krejčí [-] - L. Filipec [-] (46. M. Ungr [-] ) , P. Petrželka [-] , D. Tříska [-] (80. J. Chvojka [-] ) , D. Sýs [-] - P. Vyleta [-] , P. Morávek [-]

T. Martinec [-] - T. Krupička [-] , T. Rolník [-] , J. Šaliga [-] , M. Dobeš [-] - A. Fidler [-] , R. Čížek [-] , D. Martinec [-] , R. Vaněk [-] - P. Hudeček [-] , T. Lacina [-]

ŽK: 1. J. Turek .
Hráči zápasu: P. Petrželka .