Redaktor: Jan Laluch


Reportáž

FOTO: Výhra daleko, remíza na dosah. Holubice derby s Libčicemi nezvládly


Jarní série bez porážky se zadrhla zrovna v tom největším utkání sezóny. V okresním derby Holubice padly na půdě Libčic 1:2 a náskok v tabulce lídr Okresního přeboru zvýšil na čtyři body. Jedinou holubickou branku vstřelil útočník Jiří Valtr. Ten společně s Vladimírem Helebrantem utkání nedohrál, jelikož byli oba vyloučeni.


Reportáž

FOTO: Suchdol opět prohrál na penalty


Penaltové prokletí Suchdolsých pokračuje. Také proti Malešovu nestačilo Sokolu devadesát minut, a tak přišel na řadu rozstřel. A opět bral bod soupeř Suchdola.


Reportáž

FOTO: Hlízov udeřil dvakrát v prvním poločase a ovládl derby


Souboj prvního s třetím týmem okresního přeboru sledovala stovka diváků v Hlízově, kde tamní fotbalisté sehráli duel 18. kola okresního přeboru. A rozhodně se bylo na co dívat.


Reportáž

VIDEO: Dva góly v obou poločasech, Dobkovice vezou tři body ze Šluknova


Gólově bohaté utkání bylo k vidění na stadionu Šluknova, kam přijely Dobkovice. Podívejte se na sestřih utkání.


Článek

Napříč Čechami se ukážou mladé výběry Česka, Belgie, Dánska i Švédska

25.04.2017 11:36

V Roudnici nad Labem, Lhotě u Kladna, Berouně, Slaném a na stadionu pražské Aritmy budeme mít v tomto týdnu možnost vidět reprezentační výběry Future do 16 let. Od úterý 25. do pátku 28. dubna se napříč Čechami představí mužstva Česka, Belgie, Dánska a Švédska.

Reportáž

FOTO: Na branky se v Roudnici čekalo do druhé půle


Favorizovaný tým SK Roudnice se v dalším duelu II. třídy gólově probral až ve druhém poločase, kdy zlomil odpor Třebenic třemi úspěšnými zásahy. Postupně se trefili Krása, Púčala a Stejskal.   


Reportáž

V Budišově se na gól čekalo marně


Nedělní odpoledne v Budišově se neslo ve znamení lokálního derby mezi domácím FC Budišov - Nárameč a hostujícím celkem TJ Sokol Vladislav. Utkání se hrálo před slušnou kulisou v typicky aprílovém počasí, kdy slunce střídal déšť a déšť následně krupobití. I přesto však trávník měl slušné kvality a byl předpokladem pro kvalitní krajskou kopanou.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Divize A, 2016-2017

 Divize A
23.04.2017 22:34
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

FOTO: Turnov přišel o body z Kolína kvůli vlastnímu gólu

23.04.2017 21:56 Divize C

Do Kolína v neděli dorazil tým Turnova. Kolínští před zápasem tušili, že to nebude lehké utkání, podle slov trenéra Havrdy to byl dokonce nejfotbalovější tým, proti kterému modrobílí hráli. Kolín i přes problémy v koncovce zvítězil 2:1.


Reportáž

Zápas Žatce a Vroutku byl rozhodnut za půl hodiny


Málokdy se stane, aby bylo hotovo za tak krátkou dobu. Rezerva Vroutku to však dokázala a po prvním poločase vedla na hřišti Slavoje Žatec o osm branek! Zbytek utkání se už jen dohrál a hosté si tak pořádně vylepšili skóre.


Celkový počet článků: 1177