--

Hořovicko pokračuje ve formě, Sušice se pomalu loučí s divizí

17. D. Hájek , 54. V. Zítek - 85. R. Kočí
0

I přes velmi slušný výkon nedokázali hosté bodovat a dvě kola před koncem sezóny ztrácí na Zličín šest bodů...

Hájek jediným střelcem prvního dějství

Domácí tým měl v první půli převahu, skórovat ze hry se mu ale nepodařilo. Sušičtí vysoko napadali a působili hořovickým problémy v rozehrávce. V 17. minutě pronikl Březina do vápna a ve tvrdém souboji s Kalným upadl. Rozehrání pokutového kopu se ujal Hájek a proměnil - 1:0. Hořovicko i nadále bylo aktivnější, ale žádná branka už nepadla.

Dvě žluté karty během pěti minut pro Beža

V 54. minutě domácí navýšili svůj náskok, prosadil se Zítek. Mnozí si už mysleli, že si hořovičtí v klidu dokráčí pro další výhru. Jenže hned o tři minuty později jejich plány značně zkomplikoval Bežó, který se zbytečně nechal vyloučit po druhé žluté kartě. Od této chvíle byla Sušice lepším týmem a Hořovicko přehrávala. Početní převahu ale zužitkovala až pět minut před koncem zásluhou Kočího. Až do konce zápasu, včetně jednominutového nastavení, se hoté pokoušeli o vyrovnání, to se jim ale nepovedlo.

SK Hořovice
L. Kaufman (Hořovicko): "Musím říct, že vůbec nebylo vidět, že hrajeme s posledním mančaftem, a Sušice tady odehrála možná jeden z nejlepších zápasů, co tady kdo na jaře hrál. Od nás to byl snad nejhorší výkon na jaře. Musím pochválit Sušici, která tady hrála velmi dobře a hodně nás potrápila."

TJ Sušice
M. Kalný (Sušice): "Do zápasu jsme nastoupili pravděpodobně s příliš velkým respektem k soupeři. První půl hodinu jsme absolutně naplnili pokyny, které jsme od trenéra dostávali již v průběhu týdne. Neudrželi jsme balon. Po jedné ze ztrát jsem se dostal do tvrdého souboje s domácím útočníkem, který chytře upadl. Penalta 1:0. Po třicáté minutě jsme se dostali poprvé do větších šancí. Chyběl nám klid a chladná hlava v zakončení. Do druhé půle jsme vstoupili lépe. Inkasovali jsme po ukázkové kombinaci soupeře, která plynula z naší ztráty balonu v útočné fázi. Poté domácím začali docházet fyzické síly. Dokonce se jeden z hráčů nechal vyloučit. V závěru jsme soupeře zatlačili, vstřelili gól z údajného ofsajdu a jeden regulérní gól po přihrávce Vrhela trefil Kočí. Rozhodčí nastavil jen minutu, proto už jsme více nestihli."