Doubravka pokračuje v dobrých výkonech

0

Tentokrát si poradila se Zličínem...

Dobrý start hostů korunoval Sýs

Zličín stále nemá jistou záchranu, dnes chtěl bodovat doma proti silné Doubravce. Ta se v posledních dvou utkáních blýskla dvěmi výhrami, navíc s čistým kontem. Hned od začátku zápasu ale kralovali doubravští. Hosté šli do vedení v 18. minutě, kdy se trefil záložník Sýs. Doubravka měla více ze hry, kontrolovala vedení a měla i hodně příležitostí k přidání dalšího gólu. To se jim ale nepovedlo a první poločas tak skončil 0:1.

Zajíček jistil

Ve druhé půli se Pražané snažili s utkáním ještě něco udělat, hrozili ze standardek a měli i jednu brejkovou šanci, ovšem nedokázali ji dovést do zdárného konce. Hrálo se hodně nahoru - dolů, i hosté mohli přidat pojistku. To se jim nakonec také podařilo v 82. minutě zásluhou Zajíčka. Domácí poté ještě více otevřeli hru, žádný z brejků už ale Doubravka nevyužila.

SK Senco Doubravka
Trenér hostů P. Vaigl: "S naším výkonem spokojenost, znovu jsme nedostali gól, už potřetí v řadě, obranná čtyřka pracovala velmi dobře. Skvěle si počínal i Turek v bráně."

J. Turek [-] - F. Kuťák [-] , D. Novák [-] , P. Knakal [-] , P. Krejčí [-] - D. Sýs [-] (60. M. Ungr [-] ) , D. Tříska [-] , D. Brabec [-] (80. P. Nový [-] ) , L. Filipec [-] (76. T. Zajíček [-] ) - P. Vyleta [-] , P. Morávek [-]

Hráči zápasu: J. Turek .