Malšané ukončili nepříznivou sérii a udrželi třetí místo

0

Strůjcem venkovní výhry byl Jasanský...

Jasanský vymetl pavučiny

Domácí začali podle očekávání velkým náporem, ale obrana Roudného byla dobře připravena. Na stoperu poprvé v sezoně nastoupil společně s Kösslem dorostenec Matas, který hrál velice dobře až do smolné 25. minuty, kdy si poranil koleno a musel střídat. Rokycanští zahrávali v prvním poločase velké množství standardních situací, ale hostující obrana společně s gólmanem Hajduškem vše ubránila. Ve 30. minutě měla i štěstí, když po rohovém kopu domácí z metru nastřelili břevno a po dalším rohovém kopu se zaskvěl Hajdušek v bráně. To už ale Rokycany prohrávaly, protože se ve 20. minutě po povedeném pasu Krále prosadil Jasanský, z dvaceti metrů krásně trefil šibenici domací brány. Do poločasu už hosté ubránili těsný náskok, i když měli domácí další nebezpečné standardky a rychlé brejky.

Posila z Dynama se také prosadila

Po přestávce zvýšil náskok hostů po přesném rohu Otepky Michal Škoda, poté domácím potom nezbývalo nic jiného než otevřít obranu. Roudné má ale natolik protřelé hráče, kteří toho dokázali využít. Několikrát je přibrzdil gólman Vild, který dlouho odolával jejich nájezdům. V 82. minutě se znovu prosadil Jasanský, jenž tak rázně ukončil gólový půst.

TJ Malše Roudné
Obránce hostů P. Kössl: "Do zápasu jsme šli s tím, že budeme hrát systém 4-2-3-1 , tedy ze zabezpečené obrany na rychlé brejky. Také jsme už chtěli uhrát vzadu nulu, což sem nám nepodařilo hodně dlouho. Domácí zahrávali spoustu rohů a standardek, ale tentokrát jsme opravdu bránili zodpovědně a bez chyb. Po jednom rychlém brejku jsme dali na 1:0 a hráli pořád zezadu na brejky, ve druhé půli jsme přidali krásný gól z rohu a poté do otevřené domácí obrany na 3:0. Myslím si, že tři bodíky jsou zasloužené po výborném týmovém výkonu."

K. Hajdušek [-] - D. Lerch [-] (90. M. Bartizal [-] ) , J. Matas [-] (25. P. Turek [-] ) , T. Lonsmín [-] (84. L. Vávra [-] ) , P. Kössl [-] - T. Trněný [-] (70. D. Růžička [-] ) , R. Otepka [-] , M. Jasanský [-] , J. Píša [-] , F. Král [-] (87. V. Vacek [-] ) - M. Škoda [-]

Hráči zápasu: M. Jasanský .