Doubravka porazila Aritmu

0

Domácí bez problému zvítězili, skóre mohlo být ještě vyšší...

Domácí na hřišti kralovali

Doubravka začala velmi dobře, od počátečního hvizdu aktivně napadala, a to dělalo Aritmě velké problémy. Hned ve 3. minutě si mohli příznivci Západočechů oslavně zakřičet, ale hlavička Kuťáka z malého vápna gólem neskončila.  I nadále domácí byli mnohem lepší a čekalo se, kdy se poštěstí. A stalo se tak ve 22. minutě. Střídající Vyleta našel centrem hlavu Rótha a Doubravka vedla. O šest minut později centroval střelec první branky na Brabce, ale gólman hostí si poradil. Ve 34. minutě se pak Vyleta po individuální akci dostal ke střele, která ale zamířila vedle. Pro Aritmu byl stav po prvním poločase 0:1 v podstatě výhrou, domácí fotbalisté návštěvníky z Prahy přehrávali a převyšovali ve všech aspektech hry.

Milosrdný výsledek pro Aritmu

Pražané chtěli do druhé půle vstoupit lépe než do té první. Dokonce si i připravili některé šance, za zmínku stojí střela Müllera, kterou ale skvěle zlikvidoval gólman Turek. Hráči Doubravky si hlídali vedení, z brejkových úniků navíc mohli přidat další branky, ale Prokeš v brance hostí zářil. V 55. minutě za něj musel zaskočit jeden z obránců, který zachraňoval na brankové čáře. Doubravští se dočkali až v 79. minutě. Nejprve minutu předtím napálil Krejčí břevno, poté ale podnikli domácí rychlý útok do otevřené obrany a Morávek zvýšil na 2:0 i s pomocí teče.

Zasloužené a bezproblémové vítězství pro Doubravku.

SK Senco Doubravka
Trenér domácích P. Vaigl: "Dvakrát po sobě jsme nevyhráli doma, takže jsem na to kluky burcoval. Vlétli jsme do zápasu, bojovností jsme hosty převyšovali, výsledek mohl být i vyšší. Nerad to dělám, ale musím dnes kluky pochválit, hlavně za jejich bojovnost."

SK Aritma Praha
Trenér hostů T. Kubr: "Dnes jsme odehráli opravdu špatný zápas, nepamatuji si, kdy jsme hráli takhle špatně. Nevedlo se nám vůbec nic, domácí vyhráli zaslouženě, 2:0 je pro nás milosrdný výsledek, i díky Pepovi Prokešovi. Doufám, že jsme si tohle definitivně vybrali do konce sezóny, protože dnes jsme tady jednoduše podali ostudný výkon. Domácí hráli dobře, ale my jsme jim to naším výkonem i přístupem usnadnili."

J. Turek [-] - P. Krejčí [-] , P. Knakal [-] , D. Novák [-] , P. Petrželka [-] (17. P. Vyleta [-] ) - D. Sýs [-] , L. Filipec [-] (73. T. Zajíček [-] ) , D. Tříska [-] , D. Brabec [-] - F. Róth [-] (70. P. Morávek [-] ) , F. Kuťák [-]

J. Prokeš [-] - V. Weiss [-] , O. Ksandr [-] , S. Komínek [-] , M. Ambrus [-] - O. Rybka [-] , J. Doupovec [-] , L. Hrabák [-] , P. Hulina [-] (82. J. Nový [-] ) - I. Bogár [-] , M. Müller [-]

ŽK: 66. P. Knakal .
Hráči zápasu: P. Krejčí , P. Vyleta .