17. M. Vrhel , 55. M. Vrhel , 75. M. Vrhel - 38. F. Březina
0

Vrhelův hattrick vynesl domácím 3 body...

Vrhel načal své představení...

Sušice na svého soupeře vlétla s jasným cílem - vybojovat 3 body a přiblížit se záchraně. A podle toho vypadal i začátek zápasu. Domácí tým byl aktivnější a také po zásluze slavil jako první - po Páleníkově pasu se v 17. minutě prosadil útočník Vrhel. Po brance sušických se hra trochu uklidnila a ve 38. minutě Zličín vyrovnal na 1:1 zásluhou Březiny. Rozhodující moment se ale odehrál o 5 minut později. Hostující Zahálka při úniku domácího hráče zatáhl za záchrannou brzdu a byl oceněn červenou kartou, do sprch tak musel o trochu dříve než ostatní.

... aby ho ve druhém poločase dokončil

Druhá půle byla jasně v režii domácího celku, který se už po 10 minutách znovu prosadil zásluhou Vrhela. Ve třetím gólu Sušic měl znovu prsty Páleník, který krásně přihrál hrdinovi dne Vrhelovi a agilní útočník tak zkompletoval hattrick. Ve zbytku zápasu se nic podstatného neudálo a Sušice tak získali důležité 3 body v boji o záchranu. Na první nesestupové místo, kde se mimochodem nachází právě Zličín, tak ztrácí 8 bodů.

TJ Sušice
Záložník domácích J. Kysilka: "Zasloužené vítězství! Soupeř nám to usnadnil tím, že se nechal na konci prvního poločasu vyloučit. V druhém poločase se nám zásluhou agilního Vrhela podařilo vstřelit dva góly a zápas jsme si pohlídali."