23.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2023-2024

8. M. Šimůnek , 20. M. Šimůnek , 28. M. Šimůnek (p.) , 31. M. Šimůnek , 72. M. Kůst - 49. Š. Říha (vl.) , 62. M. Michal , 76. K. Holzepl
28

Blatná se vzdálila posledním Hrdějovicím.

FK Borek
Radek Horejš (hráč): Do Blatný jsme jeli s tím, že se porveme o tři body a uděláme další důležitý krok k záchraně. První poločas jsme ovšem vůbec nezvládli a opět se potvrdilo, že bez běhání a úplného nasazení se na této úrovni fotbal hrát nedá. Nedokázali jsme využít velikosti hřiště a místo rychlé kombinace po zemi jsme se uchýlili k nakopávaným míčům, které byli často nepřesné. V obranné fázi chyběl důraz a tak jsme domácím některé góly doslova darovali. Do druhé půle jsme šli s tím pokusit se alespoň snížit a neudělat si další ostudu. To se nám podařilo a za stavu 4:2 jsme byli lepším mužstvem. Bohužel domácí přidali pátý gól a nám už se podařilo jen snížit na 5:3