Redaktor: redakce fotbalunas.cz


Reportáž

FOTO: Steinocher nasměroval Uhelné sklady za třemi body


Prohlédněte si fotografie z utkání od groundhoppera Martina Stránského!


Reportáž

Nový Rochnov na cestě do 1.B třídy zvládl další krok a postup má na dosah


Poslední vzájemné utkání mezi těmito dvěma týmy, které se odehrálo v Plačkově mělo hodně nervózní a emotivní průběh a minimálně s tím stejným fotbalovým doprovodem se počítalo i v tomto zápase v Novém Rychnově. Nicméně domácí ani tentokrát žádnou fair play nepředvedli a i za vydatné pomoci svého pomezního rozhodčího se s tabulkově slabším soupeřem dlouho trápili.


Reportáž

Miškovické béčko vydřelo tři body


Miškovice hrály laxně, hosté tlačili domácí a v poločase to byla remíza. Po poločase se Miškovice vzpamatovaly, hrály lépe, ale stále se dopouštěly žákovských chyb v rozehrávce. Domácí tak nakonec vydřeli výhru 3:2.


Článek

Tipérská katastrofa - ze stovek tipů jich bylo bezchybných jen pět! Budete příště lepší?

23.05.2017 17:37

Sledujte, jak si se svou úspěšností stojíte ve srovnání s ostatními registrovanými čtenáři pod odkazem TIP LIGA! Po hracím víkendu navíc uveřejňujeme přehled bezchybných tipérů! Tipujte už nyní na zápasy dalšího hracího kola v jakékoliv soutěži České republiky!

Reportáž

Velimské béčko stále udržuje dvoubodový náskok na čele tabulky


Velim B hraje o postup, ale za zády má sprintující, výbornou Ratboř.  Obě mužstva musí vyhrávat, Velim může ztratit jeden bod. Navíc, soupeři se snaží těmto mužstvům boj o postup znepříjemnit.  To vše může ovlivnit psychiku hráčů. Myslím, že v posledních zápasech to bylo vidět...


Reportáž

FOTO: Klášterec uštědřil Vilémovu devítigólový debakl


Ve dvaadvacátém kole I.B třídy zajížděl Vilémov na horkou půdu druhého Klášterce. Klášterec byl jedním z týmů, kterého Vilémov na podzim porazil. Domácí chtěli tuto porážku hostům vrátit, a to se jim povedlo i s úroky. Oslabená a slepená sestava Vilémova nestačila tempu Klášterce, hlavně ve druhém poločase, a utkání skončilo debaklem 9:1. 


Reportáž

FOTO: Slovan Vejprty nestačil na lídra tabulky FK Vroutek


Přečtěte si reportáž ze zápasu i s fotkami od Jaromíra Hykla!


Reportáž

FOTO: Rezerva Mrákova si doma poradila s Tlumačovem


Utkání si prohlédněte ve fotografiích Jiřího Pojara. Hosté zaznamenali čestný úspěch až za stavu 0:4.


Reportáž

FOTO: O sadský šestibrankový úspěch se podělilo šest různých střelců


Býchory šly brzy do vedení, pak už ale pálili jen domácí. Prohlédněte si fotky ze zápasu od našeho pravidelného přispěvatele, groundhoppera Otty KL!


Reportáž

Havlíčkův Brod nezaváhal, ve šlágru kola se oháněl Háněl! Dal všechny branky domácích


Radek Háněl nasázel čtyři branky a dostal se tak do čela tabulky kanonýrů! Prohlédněte si fotky ze zápasu.


Reportáž

Slavětín po půli ztrácel. Nakonec se radoval ze tří bodů, které ho dostaly ze dna tabulky!


Domácí Slavětín, po podzimu společně s týmem Blatna takřka beznadějně přikovaný k posledním dvěma příčkám tabulky, na jaře podstatně ožil a mocně finišuje v bojích o záchranu. Oběma těmto týmům se totiž v jarních odvetách daří podstatně lépe a pět kol před koncem soutěže se již prakticky dotáhly na záda soupeřům z Peruce a Výškova. Dnes měli takřka ideální příležitost rozhojnit své bodové konto proti týmu Žíželic, které dorazilo ve značně slátané sestavě, ostatně jak už se v jarních venkovních kláních u tohoto celku stalo pravidlem...

 

Celkový počet článků: 394