11.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Moravské Budějovice B doma nezaváhaly

14. J. Povolný , 39. M. Buďa (p.) , 49. O. Fedra , 83. O. Fedra - 53. V. Němec , 56. M. Laš , 79. M. Šmarda
13

Fotbalisté Moravských Budějovic B si připsali proti Rapoticím B druhou výhru vřadě

Domácí dvakrát udeřili

V souboji dvou rezervních týmů přivítaly Moravské Budějovice B na svém hřišti fotbalisty z Rapotic. Hosté z Rapotic si v minulém kole připsaly smolnou domácí porážku od Mohelna v poměru 0:1. Stejným výsledkem skončil zápas Moravských Budějovic v Šebkovicích a Moravské Budějovice se tak po dlouhé době mohli radovat z výhry. Zápas se hrál za příjemného počasí. Začátek utkání vyšel lépe domácímu týmu, který poslal ve 14. minutě do vedení Josef Povolný - 1:0. Ve 39. minutě si navíc vybojovali domácí pokutový kop, který bezpečně proměnil Miroslav Buďa - 2:0. Domácí tak měli našlápnuto k další výhře.

Hosté srovnali třígólové manko, přesto prohráli

Když na začátku druhé půle ve 49. minutě zvýšil vedení domácí Ondřej Fedra, vypadalo to na jasnou a klidnou jízdu za třemi body. Jenže hosté nic nezabalili a začali stahovat skóre. V 53. minutě se nejprve trefil hostující kanonýr Vlastimil Němec a v 56. minutě snížil na rozdíl jediné branky střídající Milan Laš - 3:2. V 79. minutě pak hosté dokonce dokázali vyrovnat Michalem Šmardou na 3:3 a možná doufali v dokonalý obrat. Jenže v 83. minutě si definitivně vzali domácí vedení zpět, když se o výhru Moravských Budějovic postaral Ondřej Fedra - 4:3.

SK Moravské Budějovice B
O. Dvořák [-] - Z. Škoda [-] (64. K. Haza [-] ) , O. Fedra [-] , P. Benda [-] , J. Benda [-] , L. Veselý [-] , M. Buďa [-] , M. Premar [-] , M. Premar [-] , R. Szabó [-] , J. Povolný [-]

FC Rapotice B
A. Sobotka [-] - M. Šmarda [-] , V. Němec [-] , M. Dobeš [-] , P. Tesař [-] (46. R. Strašák [-] ) , D. Zahrádka [-] , A. Chatrný [-] (46. M. Matoušek [-] ) , T. Švarc [-] (46. M. Laš [-] ) , M. Matoušek [-] , T. Pavlíček [-] , P. Opálka [-]

ŽK: 75. M. Premar , 90. P. Benda - 3. V. Němec , 64. P. Opálka , 73. M. Matoušek , 75. R. Strašák .
Hráči zápasu: O. Fedra - M. Laš .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - NEDVĚDICKÝ Ondřej (N), DOSTÁL Jiří (N).