21.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2023-2024

Skvělou jarní formu Moravských Budějovic B odnesla FŠ Třebíč B porážkou

20. F. Nguyen , 47. F. Nguyen , 79. D. Kudrna - 14. A. Muška
18

V dalším boji domácích o záchranářské body se na hřišti představila rezerva

FŠ Třebíč. Hosté byli mírným favoritem, ale domácí tým se dobře připravil a zaslouženě zvítězil a pokračuje ve skvělých jarních výkonech

Oba týmy vstřelily po jedné brance

V dalším boji Budějovické Benfiky o záchranářské body se na jejich hřišti představila rezerva FŠ Třebíč. Hosté vstupovali do utkání jako mírný favorit, což také potvrdili vedoucí brankou, když se krásně trefil z dvaceti metrů přesně pod břevno Adam Muška – 0:1. Hned z protiútoku mohl srovnat Nguyen, ale jeho první střela pouze trefila hostujícího brankáře a následnou dorážkou netrefil prázdnou branku. Skvěle chytající Fiala dokázal mrštně vytáhnout mimo tyče i prudkou dalekonosnou střelu Svobody. Srovnání se domácí dočkali o chvíli později, kdy Fedra z pravé strany našel přihrávkou pod sebe Nguyena před prázdnou brankou – 1:1. Domácí rezerva těžila ze hry daleko více, skvěle bránila a svoje vedení mohla navýšit, ale Fedra skluzem nedosáhl na centrovaný mič před prázdnou brankou a Nguyenův průnik v poslední minutě vychytal Fiala

Domácí rozhodli ve druhé půli

Vstup do druhého poločasu se domácím vydařil. Rohový kop Kodajka umístnil hlavou odrazem o zem do šibenice Nguyen – 2:1. Budějovičtí měli kupodivu i nadále více šancí a nebýt Fialy v brance hostí, mohlo být skóre daleko vyšší. Ztroskotali na něm při průniku Řepa i střídající Boudný. Domácí se již radovali z branky, ale Fedra stál v ofsajdové pozici. Pojistku na tři důležité body tak dal deset minut před koncem zápasu Kudrna, který skóroval proti svému bývalému týmu – 3:1. Budějovické béčko si tak zaslouženě připsalo důležité body v boji o záchranu.

SK Moravské Budějovice B
Premar Mateo, hráč: Soupeře jsme přehrávali, i když jsme z ojedinělé šance inkasovali jako první. V první půli jsme zahodili spousty gólovek, nutno vyzdvihnout skvěle chytajícího Fialu. Podařil se nám vstup do druhé půle a zaslouženě zvítězili.

M. Novák [-] - O. Fedra [-] (76. F. Boudný [-] ) , F. Nguyen [-] (85. K. Haza [-] ) , M. Řepa [-] (85. L. Jenerál [-] ) , K. Svoboda [-] (46. J. Tržil [-] ) , M. Pařízek [-] (58. M. Kundrum [-] ) , M. Premar [-] , J. Kodajek [-] , J. Liška [-] , M. Premar [-] , D. Kudrna [-]

SK Fotbalová škola Třebíč B
O. Fiala [-] - O. Kühweg [-] , M. Kratochvíl [-] , P. Saitl [-] , V. Kopuletý [-] - T. Krajčo [-] (69. J. Králík [-] ) , J. Eliáš [-] (46. Š. Slabý [-] ) , R. Fišer [-] (69. E. Zykollari [-] ) , R. Havelka [-] , A. Muška [-] - L. Raitmajer [-] -

ŽK: 87. Š. Slabý .
Hráči zápasu: F. Nguyen - A. Muška .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: ČEJKA Jaromír - STEHLÍK Libor (N), DANĚK Martin (N).