KALÁŠEK Martin
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Rokytnice - Třebelovice 3:2 (2:1) 22.10. 14:30 -
Čáslavice - Opatov 6:2 (3:0) 14.10. 15:00 -
Předín - N. Syrovice 2:3 (2:1) 01.10. 15:30 -
Koněšín - Jaroměřice 5:1 (2:0) 24.09. 15:30 -
Čáslavice - FŠ Třebíč B 2:7 (1:3) 03.09. 16:00 -
Rokytnice - Myslibořice 9:0 (5:0) 10.06. 16:30 -
Opatov - Rapotice B 4:3 (1:1) 02.06. 17:30 -
Valeč B - Třebenice B 4:2 (1:1) 28.05. 16:30 -
Chlístov - Blatnice 0:4 (0:1) 21.05. 16:30 -
Jaroměřice - N. Syrovice 2:5 (1:3) 14.05. 16:30 -
Stařeč B - Jemnicko B 3:2 (2:1) 13.05. 16:30 -
Slavice - Rapotice B 0:4 (0:0) 07.05. 16:30 -
Radotice - Okříšky B 0:2 (0:1) 23.04. 16:00 -
Slavice - Radotice 7:2 (4:1) 06.11. 14:00 -
Třebelovice - Jaroměřice 8:0 (3:0) 23.10. 14:30 -
Mor. Bud. B - Rapotice B 4:3 (2:0) 16.10. 15:00 -
Smrk - Dukovany B 2:5 (2:1) 02.10. 15:00 -
Kouty B - Jemnicko B 3:3 (3:2) 25.09. 15:30 -
Valeč B - Kralice 3:0 (1:0) 24.09. 15:30 -
Pyšel - Rapotice B 3:4 (2:1) 29.05. 16:30 -
Okříšky B - Hrotovice 0:3 (0:0) 28.05. 16:30 -
Vladislav - Studenec 11:0 (6:0) 22.05. 16:30 -
H. Újezd - Mor. Bud. 1:6 (0:3) 21.05. 14:00 -
Lipník - Myslibořice 3:3 (1:2) 14.05. 14:00 -
Mor. Bud. - N. Syrovice 2:2 (1:1) 01.05. 16:30 -
Třebenice - Mor. Bud. B 1:3 (1:2) 30.04. 16:30 -
Štěměchy - Police 2:2 (1:2) 29.04. 17:00 -
Želetava B - Jakubov 5:2 (3:1) 23.04. 16:00 -
Mor. Bud. - Studenec 4:0 (2:0) 16.04. 16:30 -
Heraltice - Blatnice B 4:0 (1:0) 10.04. 15:30 -
Šebkovice B - Pyšel 6:2 (2:0) 26.09. 15:30 -
Vladislav - Výčapy 6:0 (4:0) 12.09. 16:00 -
Radkovice - Dukovany B 4:1 (3:0) 11.09. 16:00 -
Čáslavice - Opatov 3:1 (1:1) 05.09. 16:00 -
Dukovany B - Hodov 1:0 (0:0) 11.10. 15:00 -
Valeč B - Třebenice B 1:2 (0:2) 04.10. 15:00 -
Lipník - H. Újezd 1:4 (0:2) 19.09. 15:30 -
Domamil - Stařeč B 0:1 (0:1) 13.09. 16:00 -
Výčapy - Studenec 0:0 (0:0) 06.09. 16:00 -
Kralice - Radkovice 2:2 (0:0) 06.09. 10:00 -
Pyšel - Předín 2:5 (0:4) 30.08. 16:30 -
Hrotovice - Rouchovany 2:1 (0:0) 23.08. 16:30 -
Vladislav - H. Újezd 3:4 (2:3) 03.11. 14:00 -
Kralice - Smrk 2:0 (2:0) 20.10. 14:30 -
Šebkovice B - Opatov 4:1 (1:1) 19.10. 14:30 -
Třebenice - Rapotice B 4:4 (3:2) 06.10. 15:00 -
Mohelno - Hodov 6:0 (3:0) 15.09. 16:00 -
Hrotovice - Rapotice B 3:1 (2:0) 08.09. 16:00 -
Opatov - Třebenice 5:1 (3:1) 11.08. 16:30 -
Náměšť B - Třebelovice 6:4 (3:2) 09.06. 16:30