20.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

--

Třebenice doma nestačily na Moravské Budějovice B

34. J. Jaroš - 7. M. Premar , 41. M. Buďa , 49. Z. Škoda
7

Další bodovou ztrátu zaznamenaly Třebenice, které nestačily na svém hřišti na rezervu Moravských Budějovic, kterým podlehly 1:3

Hosté o gól lepší

Třebenice přivítaly na svém hřišti fotbalisty z Moravských Budějovic B..Na podzim se radovaly z výhry Moravské Budějovice 4:2. Utkání se hrálo za příjemného fotbalového počasí. Zápas začal lépe pro hosty, kdy už v 7. minutě skórovali. Zápas byl vyrovnaný, ale první půle patřila převážně domácím. Byli mnohem více na míči a ve 34. minutě dokázali po rohovém kopu vyrovnat. Nerozhodný stav vydržel pouhých pár minut a skóre zápasu zase hrálo do karet Budějovicím. Za tohoto stavu, tedy 1:2 se šlo do kabin.

Hosté si výhru pohlídali

Na začátku druhého dějství hosté zvýšili na 3:1 z jejich pohledu. Domácí pak měli ještě pár šancí, chybná koncovka je však trápí dlouhodobě. Hosté si posledních dvacet minut zkušeně pohlídali a z Třebenic si odváží 3 body.

SK Moravské Budějovice B
Dvořák Ondřej , hráč: Jsme rádi, že jsme splnili roli favorita a odvezli si všechny body z Třebenic.

Horácký klub Třebenice
J. Bárta [-] - R. Kunce [-] , P. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , O. Svoboda [-] , T. Ondráček [-] , J. Jaroš [-] , M. Machát [-] , D. Vrbka [-] , M. Ondráček [-] (87. V. Fiala [-] ) , M. Ondráček [-] (60. S. Jenerál [-] )

O. Dvořák [-] - O. Fedra [-] , J. Horecký [-] , M. Premar [-] , R. Szabó [-] , M. Šabatka [-] , M. Premar [-] , A. Kabashaj [-] (46. P. Benda [-] ) , Z. Škoda [-] (88. L. Jenerál [-] ) , M. Buďa [-] , J. Povolný [-]

ŽK: 74. R. Kunce , 75. O. Svoboda .
Hráči zápasu: J. Jaroš - M. Premar .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: KALÁŠEK Martin - CEJPEK Radek, SVOBODA Ladislav (N).