12.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2021-2022

--

--

53. . Ben , 58. M. Hájek , 84. M. Hájek (p.)
8

Olešná měla před sebou velmi těžký zápas na hřišti rezervního týmu Tatranu Rakovník. Favoritem byli domácí, kteří ale na svého soupeře v prvním poločase nemohli najít recept a na ukazateli skóre před začátkem druhého dějství svítily dvě nuly. Olešná ale svůj úspěch z prvního dějství nedotáhla dokonce a nakonec odjížděla bez bodu.

Bezbrankový poločas

V roli jasného favorita šlo do zápasu béčko Tatranu, které proti Olešné mělo převahu. Hosté ale bojovali a v prvním poločase nedovolili svému soupeři ani jednu branku. Obrana v čele s brankářem R. Pavlíčkem, který opět zaskočil mezi tři tyče, dokázala odolávat až do samého závěru prvního poločasu. Počasí zápasu příliš nepřálo, na Šamotce byla hustá mlha. Do druhého dějství si tak hosté přenesli velmi nadějný stav na bodový zisk.

Tatran rozhodl

Druhý poločas nabídl velké množství šancí především na domácí straně. S jedným a podstatným rozdílem. Domácí hráči své šance dokázali proměnit. V 53. minutě našel centr jednoho z tatranských hráčů prostor, ve kterém byl Makram a ten hlavou otevřel skóre a ukončil čekání na gól - 1:0. O pět minut později vyslal Hájek na R. Pavlíčka jedovatou střelu, kterou hostující brankář nedokázal vytěsnit - 2:0. V závěru zápasu hostující brankář ještě nedovoleně zastavil Makrama a nabídnutou penaltu neodmítl kapitán Hájek - 3:0.