Redaktor: Redakce Rakovník


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

26.05.2017 22:36

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Rozhovor

I ve svém věku jdu do každého zápasu s tím, že chci dát gól, říká hráč 22. kola Jiří Jelínek

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 26.05.2017 13:35

Zkušený čtyřiačtyřicetiletý útočník Lišan, který zavelel k dokonalému obratu s Olešnou a ke svým dvou brankám přidal ještě asistenci. Ani to ale na výhru nestačilo. Svým výkonem si ale Jiří řekl o největší počet hlasů a v naší tradiční sestavě kola zvítězil. I když jak sám v rozhovoru přiznává, vítězství vůbec nečekal.

Rozhovor

Čtyři góly za devadesát minut je moje maximum, říká hráč 20. kola Radek Truksa

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 26.05.2017 13:11

Čtyři góly v zápase? Nevšední počin, který zaznamenal Radek Truksa v dresu Pustovět. V zápase proti Srbči vše začalo neproměněnou penaltou, kterou Radek odčinil více než dobře a pomohl tak svému týmu k důležitým bodům. Za svoje vystoupení si elitní střelec Pustovět toto ocenění zasloužil.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 23.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

26.05.2017 12:52

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Reportáž

Duel o větší klid do finále soutěže zvládl lépe Beroun


Beroun - Při pohledu do tabulky se jednalo o důležitý zápas. Slaný mohlo potvrdit tři body z minulého zápasu, Beroun naopak mohl soupeře v tabulce přeskočit. Hostům chyběl klíčový hráč Josef Galbavý, který onemocněl.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 26.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 23.05.2017 11:51
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Hvozdnice sahala po překvapení, Vykáň si tři body pohlídala


Vykáň - Sobotní dopoledne jednou za čtrnáct dní patří v malé vísce na Nymbursku kopané. O uplynulý víkend Vykáň přivítala na své půdě Hvozdnici.


Reportáž

Nestárnoucí Kincl: Stále střelec par excellence


Zbuzany - V posledních týdnech Zbuzany doma vyhrávají, ale ztrácí body na hřištích soupeřů, což přineslo ztrátu druhého místa v tabulce. Nyní do Zbuzan zavítal tým ze Semic, kterému se v posledních týdnech vytratila forma.


Reportáž

Přestřelka v Srbči, kterou vyhrály Pustověty


Srbeč - Na půdu poslední Srbče zavítaly Pustověty, které mají nevyzpytatelné výkony. V posledním zápase prohrály doma se Slabcemi. Domácí Srbeč v posledním zápase inkasovala osm branek od Sýkořice a přehoupla se tak přes hranici sta obdržených gólů. V tomto zápase také nebyla o góly nouze.


Reportáž

Slabce rozhodly ve druhé půli o svém vítězství


Slabce - Na hřiště třetích Slabec přijela Čistá, která mohla oplatit domácím podzimní prohru. Papírově silnějším týmem byly Slabce, ale fotbal je hra nevyzpytatelná a je v ní možné ledacos. Slabce ve druhém poločase vstřelily dva góly a rozhodly tím o svém vítězství.


Reportáž

Souboj sousedních týmů tabulky zvládly lépe Chrášťany


Chrášťany - Oba celky se nacházejí v klidném středu tabulky. Podzimní duel vyhrála Sýkořice 4:0 a domácí tak měli co oplácet. V předcházejícím kole si Sýkořice zastřílela, kdežto Chrášťany utrpěly debakl. V tomto zápase sice tolik branek nepadlo, ale diváci si také přišli na své.


Reportáž

Překvapení v Řevničově! Branov vybojoval cenný bod


Řevničov - Na hřiště druhého Řevničova zavítal předposlední Branov. O favoritovi utkání bylo jasno. Řevničov ale zaváhal a zápas s papírově slabším Branovem skončil divokou remízou připomínající hokejový výsledek. Penaltové štěstí bylo ale na domácí straně, a tak bere Branov i tak cenný bod.


Reportáž

Kroučová v závěru strhla vítězství na svou stranu


Kolešovice - Na hřiště Kolešovic přijela Kroučová, která z pěti posledních zápasů získala pouze dva body za penaltovou výhru nad Lišany. Domácí celek tři zápasy po sobě neprohrál. Na jaře skončil vzájemný souboj lépe pro Kroučovou a Kolešovice tak měly co oplácet. Kroučová ale i tentokrát zvládla soupeře porazit a odvezla si všechny tři body.


Reportáž

Senomaty udělaly důležitý krok k záchraně!


Senomaty - Druhý domácí zápas po sobě sehrály Senomaty, které jsou na tenké hranici mezi udržením se a sestupem. Předešlé kolo vyhráli Berani s Kroučovou, nyní je čekala papírově silnější Jesenice. Senomaty se však nezalekly a Jesenici na penaltové kopy porazily.


Reportáž

Rezerva Zavidova si připisuje klidnou výhru nad Lány


Zavidov - Jasného favorita mělo utkání mezi rezervou Zavidova a Lány. Hosté sice dokázali v zápase vyrovnat, ale po vyrovnávací brance vzal Zavidov vše do svých rukou a soupeři nadělil další tři góly. Výsledkem byla klidná výhra a zisk tří bodů.


Reportáž

Pavlíkov se herně zvedá, na body to ale ještě nebylo


Roztoky - Pavlíkov zajížděl na specifické hřiště k Berounce, kde chtěli domácí plně bodovat a prodloužit tak neúspěšnou sérii Pavlíkova. Ten měl ke gólu blízko, ale zastavil ho zdvižený praporek pomezního rozhodčího. Roztoky vstřelily jednu branku, která nakonec stačila na tříbodové vítězství.


Reportáž

Čtyřicáté narozeniny Míry Chládka výhrou Lišan neskončily


Lišany - Domácímu celku se v jarní části zpočátku nedařilo a když už přišel dobrý výkon, chybělo trochu toho fotbalového štěstíčka. Soupeřem byla Olešná, která chtěla z tohoto zápasu vytěžit maximum. To se jí i přes urputný boj a snahu domácích povedlo a odvezla si všechny body.


Celkový počet článků: 853