Redaktor: Redakce Rakovník


Článek

Hráčky FK Rakovník dokázaly i v deseti vybojovat remízu

20.09.2017 00:31

Rakovník/Lány - Ve 3. kole II. ligy přivítal zraněními a nemocemi zdecimovaný tým FKR pražského nováčka, a protože lavička není nekonečná, musely domácí hráčky nastoupit jen v deseti.

Článek

FOTO: Lvice z Pavlíkova zvítězily v Brňanech

19.09.2017 23:04

Brňany – Lvice z Pavlíkova zajížděly po dvou vyhraných zápasech do Brňan, kde se utkaly proti místním, taktéž dosud neporaženým, fotbalistkám. Dvoubodový náskok na soupeřky Lvice navýšily a po vítězství jsou stále na první pozici.

Článek

Fotbalový souboj MOA Rakovník! Studenti proti svým profesorům

19.09.2017 14:28

Rakovník - Tradiční fotbalové utkání v rámci Masarykovy obchodní akademie Rakovník je tady! Studenti opět vyzvou své profesory a poměří s nimi své síly.

Reportáž

Zlonice v klidu zvítězily nad nováčkem z Lužné


Zlonice - Domácí tým přivítal na svém hřišti nováčka z Lužné. Sparta zatím nezískala ve vyšší soutěži ani bod a nejinak tomu bylo i po utkání ve Zlonicích, když opět odjížděla s prázdnou.


Reportáž

Vítězství Unhoště v den oslav založení kopané


Unhošť – Po domácím zmaru s rezervou Slaného hrála rezerva SK Rakovník na půdě Unhoště, kdy se dlouhodobě nevyhrává. Domácí navíc měli v tento den velkou slávu, kdy slavili 110 let od založení kopané. Hosté ovšem již v první půli poznali, že si domácí oslavy zkazit nenechají.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 19.09.2017 02:00
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 4.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 19.09.2017 01:24
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 4. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Roztoky jako první vezou body z Chrášťan


Chrášťany - Domácí tým na svém hřišti odehrál dvě utkání a obě vyhrál. Nyní je ale čekal nelehký soupeř z Roztok, kterému se sice bodově moc nedaří, ale herně to tak špatné není. Smůly si tým od Berounky vybral dost a v Chrášťanech dokázal zvítězit.


Reportáž

Čistá nic nepředvedla a Pustověty přidaly další výhru


Čistá - Těžký zápas čekal domácí hráče, kteří nezískali ještě ani bod. To jejich soupeř zvítězil zatím v každém zápase. Favoritem byly tak Pustověty, které svou roli potvrdily a z Čisté si přivezly plný počet bodů.


Reportáž

FOTO: Zavidov potvrdil domácí úspěšnost


Zavidov - Ztrátu šesti bodů měli Zavidovští na svého soupeře. Domácí prostředí je pro Zavidov obrovskou výhodou, což dokázal i v minulé sezóně. I tentokrát po jednogólové výhře zůstaly tři body doma.


Reportáž

Drama v Městečku, rozhodovaly až penalty! Šnídl byl u všech branek Ohnivců


Městečko - Lány v minulé sezóně a v té současné se nedají porovnat. Pro domácí Ohnivce tak žádný snadný soupeř, což se v zápase potvrdilo. Nebýt čtyřgólového Šnídla, tak by Lány možná získaly další cenný skalp.


Reportáž

Zápas rozdílných poločasů se šťastným koncem pro Hředle


Hředle - Jesenici se ve Hředlích vůbec nedaří, domácí si vždy své prostředí uhájili a vyhráli. Dramatický průběh tohoto zápasu připouštěl, že by se mohla přepisovat nepříznivá bilance Jesenických. Nakonec se tak ale nestalo a všechny body zůstaly doma.


Reportáž

Lišany nadělily B-týmu Zavidova 10 gólů, dva hráči zaznamenali hattrick


Lišany - Souběh A-týmu s B-týmem se vždy na rezervě projeví. Stejně tak tomu bylo i dnes v případě Zavidova, který zajížděl do Lišan. Výsledkem nejen souběhu, ale také počtu pouhých jedenácti lidí, byla prohra a inkasovaných deset branek.


Reportáž

FOTO, VIDEO: Suverénní Lubná si připsala další vítězství, tentokrát to odnesl Branov


Lubná - Tři zápasy, děvet bodů. Bilance, která je výborná a co víc, proti Branovu šla do domácího zápasu Lubná jako favorit. Branov měl na svém kontě před zápasem body tři a tak to také zůstalo, neboť Baník byl soupeřem nad branovské síly.


Reportáž

FOTO: V souboji nováčků kraloval Oráčov, hattrickem se blýskl Bařtipán


Oráčov - Dva postupující týmy ze IV. třídy se utkaly v rámci čtvrtého soutěžního kola. Oráčov měl čtvrtý zápas po sobě před domácím publikem a v zápase byl favoritem. Šanov nečekalo nic jednoduchého, což se také potvrdilo a v Oráčově inkasoval celkem pětkrát.


Reportáž

Řevničov nadělil bůra Pavlíkovu


Pavlíkov - Domácí hostili Řevničov, který přijel do Pavlíkova odčinit pětigólovou porážku doma s Lubnou. Pavlíkov naopak chtěl potvrdit výhru v Šanově. Proti stál ale velmi těžký soupeř, který si nakonec odvezl všechny body.


Reportáž

FOTO: Kněževes přehrála Slabce a ty jsou nadále bez bodu


Kněževes - Nelehký úkol čekal na Slabecké v Kněževsi, kde se hosté mohli pokusit o zisk prvních bodů ve vyšší soutěži. Proti byli ale domácí, kterým se ale také příliš nedaří. Zápas ale nakonec Kněževes zvládla a připsala si všechny body.


Reportáž

FOTO: Herní převaha Janovu gól nepřinesla, bezbrankový zápas tak rozhodovaly penalty


Janov - Oba celky měly před zápasem stejný bodový zisk. Janov byl přesto favoritem, čemuž odpovídal i průběh zápasu, jen ten gól ne a ne přijít. Výsledkem byla bezbranková remíza, kterou přeměnili domácí ve dva body po pokutových kopech.


Celkový počet článků: 1086