Redaktor: Redakce Rakovník


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 12.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 27.03.2017 00:42
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 12. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 14.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 27.03.2017 00:15
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 14. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Zavidovská rezerva přehrála Lišany. Dle hostů rozhodlo posílení z A-mužstva


Domácí mužstvo si před začátkem jarní části dalo za cíl soutěž důstojně dohrát, protože ze Zavidova v zimě odešla řada hráčů. A to jak z A-mužstva, tak i z B-mužstva. Domácí ale do utkání nastoupili s početným kádrem posíleným o hráče A-mužstva, což byl dle trenéra Švelcha rozhodující faktor.


Reportáž

Olešná rozstřílela Kroučovou, poprvé nastoupil Roman Zadák


Olešná už v podzimní části disponovala velmi kvalitním kádrem, který navíc ještě v zimní přestávce posílil Roman Zadák. Domácí navíc chtěli Olešné oplatit podzimní porážku z prvního kola. To se podařilo se vší parádou - hosté si odvezli nepopulárního "bůra". 


Reportáž

Městečko vykročilo směrem k I. B třídě


Městečko se přes zimu příliš nescházelo, jak nám prozradil Jiří Hadrava. Ten také dodal, že co mužstvo nenatrénuje, tak dokáže v zápase překvapivě ještě něco navíc přidat. Městečko nenechalo nic náhodě a každý poločas nasázelo jednu branku. 


Reportáž

Chmelaři potvrdili formu. I s egyptskou posilou porazili Jesenici


Utkání dvou sousedů v tabulce slibovalo zajímavou podívanou. Týmy měly shodně 21 bodů. Domácí lodivod Křikava se mohl opřít o služby Roubíka i Staňka, ale také se poprvé představila zahračniční posila - egyptský útočník Mostafa Hany Ibrahim. Hosté sice vedli, ale domácí utkání otočili.


Reportáž

REZERVA SK RAKOVNÍK OTOČILA ZÁPAS VE ZLONICÍCH


V prvním jarním kole zavítala rezerva SK Rakovník na půdu do Zlonic. Hosté k utkání odjeli s velkým očekáváním, neboť se jim podařila zimní příprava. To samé ale platilo o domácím týmu. Podzimní duel rozhodly až pokutové kopy za stavu 2:2. Tentokrát duel skončil stejným výsledek a znovu rozhodoval závěrečný penaltový rozstřel.


Reportáž

FOTO: Janov došel bojovností ke dvoum bodům


Situace pro Janov nebude jaře vůbec lehká, protože Senomaty přes zimu výrazně posílily. A to hráčsky i trenérsky. Kolešovice také nejsou týmem, který by byl úplně v klidu. Mužstvo hostí před zápasem mělo na kontě 14 bodů. V utkání nepadla žádná branka a domácí díky Kopáčkovi vybojovali důležité dva body.


Reportáž

Šestá remíza pro Pavlíkov


Pavlíkov - Ve 12. kole III. třídy přivítal Pavlíkov na svém hřišti Chrášťany, které v zápase byly aktivnějším týmem, ale pavlíkovští hráči dokázali vzdorovat a nakonec uhrát bezbrankovou remízu, po které soupeře porazili na pokutové kopy.


Reportáž

FOTO: Na úvod jara překvapení v Kněževsi


Kněževes - Souboj dvou rozdílných celků nám nabídlo hned první jarní kolo. Domácí Kněževes, hrající na postupových místech, přivítala na své půdě Senomaty, které nemají daleko k sestupu. Kněževes neměla za celou přípravu jediné přátelské utkání, kdežto její soupeř ze Senomat má za sebou náročnou přípravu, ve které pár přátelských utkání odehrál. Fotbal je nevyzpytatelný a přesně to se dnes potvrdilo. Nový lodivod senomatských fotbalistů Jiří Kučera naordinoval správnou taktiku a svůj tým dovedl k vítězství.


Reportáž

FOTO: Lužná veze tři body z Rakovníka, znovu zářil Pokorný


V prvním jarním kole se odehrál souboj sousedů v tabulce. Oba dva týmy před zápasem měly shodně 24 bodů. V brance Olympie se poprvé představil Petr Procházka. Lužná pro změnu představila navrátilce Adama Špičku. Utkání se hrálo před velmi slušnou kulisou.


Článek

JARNÍ SPECIÁL - Slabce: S podzimem naprostá spokojenost

24.03.2017 18:11

Slabce se nacházejí na druhém místě s 26 body a na vedoucí Rynholec ztrácejí pouze jeden bod. Spolu s Pavlíkovem jde o nejméně inkasující celek, když oba týmy dostali po dvanácti brankách. K postupu nemají však daleko, ale cesta za úspěchem bude ještě dlouhá.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Jesenice: 8. místo je málo

24.03.2017 17:40

Po podzimní části se nachází Jesenice na 8. místě s 21 body. V porovnání s ostatními sezónami není spokojenost na místě. Jesenice je nejčastěji remizující celek soutěže. Na svém kontě má celkem 5 nerozhodných zápasů a 4 vítězství po penaltách. Do jara půjdou fotbalisté s jasným cílem - pozvednout svůj tým v tabulce. 

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Městečko: Zopakovat skvělý podzim by byl zázrak

24.03.2017 12:48

Stanislav Jansa má v Městečku podobnou pozici jako měl Alex Ferguson v Machesteru United. I v dobách, kdy se týmu dařilo méně, byl neodvolatelný. Nyní po sestupu z I. B třídy jeho svěřenci vykročili nejlepším směrem, aby se do krajské souteže po roce znovu vrátili. Jiří Hadrava, dlouholetá opora týmu, nám poodkryl ambice Městečka v jarní části.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Rynholec: Cíl je jasný - postup

24.03.2017 00:16

Rynholec je vedoucím týmem III. třídy s 27 body a má 1 bod k dobru na dotírající Slabce. Venku je Rynholec suverénní a doma dvakrát zaváhal. Spolu s Roztoky jde o druhý nejméně inkasující celek a na jaře se dá čekat spanilá jízda za postupem do III. třídy.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Sýkořice: Chceme stoupat tabulkou a bavit diváky

23.03.2017 23:05

Sýkořice se nacházejí na 8. místě s 16 body a zapadají tak do vyrovnaného středu III. třídy. Celek s kladným skóre (29:25) ztrácí pouhých 5 bodů na 3. místo. Soutěž je hlavně ve svém středu velice vyrovnaná a nevyzpytatelná. Hráči Sýkořice dokázali, že umí hrát s každým. Potrápili jak první Rynholec, druhé Slabce, tak i třetí Řevničov. Se všemi vyjmenovanými prohráli pouze o gól, a tak mají v jarní části co oplácet. Třeba hned v prvním jarním kole vedoucímu Rynholci a týden na to Řevničovu.

Článek

JARNÍ SPECIÁL - Olešná: Chceme udržet aktuální pozici

23.03.2017 22:12

Třetí místo a 26 bodů. Druhý nejméně inkasující celek spolu s Lužnou. Nepovedený vstup do soutěže s Kroučovou, těsná prohra s vedoucím Městečkem na domácí půdě a vysoká výhra nad druhou Kněževsí. Nevyzpytatelné výsledky týmu, u kterého hodně záleží, jak se hráči sejdou. Představujeme Olešnou!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

23.03.2017 13:44

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Celkový počet článků: 621