Redaktor: Redakce Rakovník


Rozhovor

Myslím si, že mám stále co zlepšovat, říká hráč 12.kola David Šmíd

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 22.11.2017 00:17

Za povedený výkon proti Olešné si David Šmíd vysloužil nominaci do sestavy kola, kterou ovládl. My jsme Davidovi položili pár otázek, na které ochotně zodpověděl. V rozhovoru se například dozvíte, kdo je pro hředelského záložníka aktuálně nejlepším fotbalistou nebo jaké týmy vidí na konci soutěže v top trojce.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 13.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 20.11.2017 22:32
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 13. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Slabce si připsaly první výhru, odnesla to Kroučová


Slabce - Poslední podzimní kolo přivítaly Slabce na svém hřišti Kroučovou. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, ve kterém budou chtít domácí poprvé vyhrát. Kroučová šla sice do vedení, ale Slabce zápas otočily a zvítězily.


Reportáž

FOTO: Těsné vítězství Olešné nad Jesenicí


Olešná - Domácím se příliš nedaří, což jistě chtěli poslední podzimní zápas na svém hřišti alespoň trochu napravit vítězstvím. Proti stála Jesenice, která by v případě výhry atakovala ty nejvyšší příčky. To se nakonec nestalo, i když vyrovnání bylo opravdu blízko.  


Reportáž

FOTO: Lány deklasovaly Rynholec osmi góly


Lány - Lepší rozloučení s podzimem si těžko dokázaly Lány představit. Na jejich hřiště zavítal nedaleký Rynholec a dal se očekávat vyrovnaný zápas. Opak byl ale pravdou. Lány sice prohrávaly, ale zápas otočily a proti Baníku si zastřílely.


Reportáž

Hředle sice přezimují na první příčce, Kolešovice ale byly nad jejich síly


Kolešovice - Těžký úkol stál před kolešovickými fotbalisty. Obrat o body Hředle, favorita celé soutěže. Hosté, potýkající se s velkou marodkou, nepředvedli úplně povedený výkon a z Kolešovic nakonec odjížděli s prázdnou.


Reportáž

Rezerva Zavidova vyloupila Ohnivec arénu


Městečko - Domácí Ohnivci byli favoritem zápasu, ve kterém přivítali na svém hřišti B-tým Zavidova. Ten ale rozhodně nepřijel do Městečka odevzdat body, nýbrž se o ně porvat. To se také stalo a tři body putovaly do Zavidova, pro který byl tento víkend šestibodový, neboť i A-tým svůj těžký zápas zvládl.


Reportáž

FOTO: Zavidov získal cenný bod, dramatický závěr proti Hřebči ustál


Zavidov - Hráči Zavidova získávaji body především na domácí půdě. Nyní ale přivítali Hřebeč, která patří mezi favority soutěže. V závěru zápasu padly dvě červené karty na domácí straně, domácí ale své vedení udrželi a soupeři nedovolili skórovat.


Reportáž

FOTO: Okresní derby pro rezervu Tatranu


Lužná - První kolo derby s rezervou SKR, poslední podzimní kolo pro změnu s B-týmem Tatranu. Bohužel pro Lužnou ani tohle derby nebylo vítězným, a tak čekání na premiérové body stále pokračuje.


Reportáž

FOTO, VIDEO: Šlágr kola pro Kněževes, Olympie padla


Rakovník - Poslední podzimní kolo přineslo pikantní zápas domácí Olympie proti Kněževsi. Dlouho to vypadalo na remízu, ale pár minut před koncem rozhodl o vítězi kněževeský Petr Holeček.


Reportáž

FOTO: Lišany odjížděly ze Senomat s pětigólovou nadílkou


Senomaty - Lišany čeká ještě dohrávka, ale pro Senomaty šlo o poslední soutěžní zápas v tomto roce. A zvládly ho na výbornou, neboť soupeři nadělily pět branek a rozloučily se tak vítězně s podzimní částí.


Reportáž

FOTO: Slaný ztratilo ve druhém poločase dvougólový náskok a prohrálo


Slaný - V předchozím kole si Vraný zastřílelo doma proti rezervě SK Rakovník, nyní ho čekal zápas s rezervou Slaného. Po první půli to na další výhru nevypadalo, ale v po té druhé se stal opak pravdou.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 13.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2017-2018

18.11.2017 07:29

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Expertem pro poslední kolo se stala Adéla Brabcová.

Článek

TIPLIGA: Listopad a březen bez možnosti vyhrát voucher

15.11.2017 11:40

Rakovnicko - Informace k tipovačce pro závěr sezóny!

Článek

Pro trenéra Klose krásná rozlučka! Ženy FK Rakovník prošly přes Duklu

15.11.2017 00:47

Rynholec - Na umělé trávě v Rynholci sehrály druhou listopadovou neděli ženy FKR svůj poslední zápas v tomto roce. Utkání v rámci osmifinále poháru sehrály proti prvoligové Dukle Praha. Pro trenéra Milana Klose to bylo po šesti letech poslední utkání.

Reportáž

Vraný si proti B-týmu SKR zastřílelo, hattrickem se blýskl Kubík


Vraný - Ještě pár sezón zpátky soupeřilo Vraný proti A-týmu SK Rakovník, nyní přivítalo na svém hřišti jeho rezervu.


Reportáž

Svoboda hattrickem sestřelil Lužnou


Klobuky - Do Klobuk zajížděla Lužná, která čeká stále na premiérové body. Vstup do zápasu se jí ale vůbec nepovedl, a tak musí po předposledním podzimním kole čekat dál.


Celkový počet článků: 1264