Redaktor: Redakce Rakovník


Reportáž

Senomaty znovu prohrály, Zavidov B si upevnil horní polovinu tabulky


Senomaty chtěly vyhrát a přeskočit alespoň dočasně Lány v tabulce. Výhra v Zavidově se nepovedla a Lány navíc odpoledne vyhrály na půdě trápících se Lišan. Zavidovská rezerva se sešla v hojném počtu plných mladých hráčů. 


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 22.kolo Středočeský | Krajský přebor , 2016-2017

 Středočeský | Krajský přebor
Středočeský 25.04.2017 10:10
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 22. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Suverénní Rynholec opět nezaváhal


Roztoky - Nelehký soupeř přijel do Roztok - Baník Rynholec. Domácí chtěli soupeře jistě potrápit a za každý bod by byli rádi, ale to se nestalo. Hosté potvrdili roli favorita a od Berounky si odvážejí 3 body.


Reportáž

Hrát do poslední minuty se vyplatilo! Srbeč proti Lubné vyrovnala v samém závěru


Srbeč - Při pohledu na tabulku se dal čekat jednoznačný zápas, ale opak byl pravdou! Hosté se od začátku nesešli ani v jedenácti lidech a na to doplatili. Domácí hráli do poslední minuty a právě před koncem základní hrací doby dokázali vyrovnat a uhrát tak zápas až do penaltového rozstřelu.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 16.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 24.04.2017 17:29
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 16. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Mužík čistým hattrickem sestřelil Branov


Slabce - Na hřiště favorizovaných Slabec přijel Branov, který se nachází ve spodní části tabulky. I přes úvodní gól hostujícího celku se překvapení nekonalo a Slabce nadělily soupeři bůra.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 15.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 24.04.2017 16:11

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 15. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Útočník vedoucího Baníku Rynholec Filip Milfait dal v 15. kole proti Pavlíkovu 2 branky a podílel se tak na debaklu 7:0. Naše redakce mu položila pár otázek, na které ochotně zodpověděl. Dle jeho slov lze vyčíst, že v kabině Baníku je vše tak, jak má být.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 18.kolo Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2016-2017

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 24.04.2017 15:28
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 18. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Reportáž

Trenér Hruška sestřelil Sokoly ze Strašecí


Domácí Rejšice měly problémy se sestavou, a tak domácí lodivod Miroslav Hruška do základní sestavy zařadil sám sebe. Tento tah se ukázal jako geniální, neboť Hruška vstřelil dvě branky. V zápase diváci také viděli dva neproměněné pokutové kopy.


Reportáž

Sparta nadělila podruhé za sebou sedmičku


Lužná - Hosté z Kolešovic chtěli jistě navázat na výhru z minulého kola a pokusit se obrat domácí Spartu o body. Ta je ale rozjetá a chtěla vyhrát. To se také povedlo, když soupeře vyprovodila sedmi góly.


Reportáž

Zbuzany ukončily sérii proher. Protrápily se k výhře nad Mnichovým Hradištěm


Domácí tým do utkání vstoupil bez trenéra Urbana lavičce. Hosté zase bez disciplinárně potrestaného Jíry. Utkání příliš krásy nenabídlo, ale domácí tým si připsal důležitou výhru, když ukončil sérii dvou proher v řadě.


Reportáž

Slaný jarní trápení neukončilo. S Galbavým v sestavě veze jen bod


Domácí Jíloviště v domácím prostředí v posledních zápasech hraje velmi dobře, zatímco Slaný se trápilo. Na jaře ze hřišť soupeřů přivezlo nula bodů. Vzpruhou pro tým, ale měl být návrat klíčového hráče Josefa Galbavého.


Reportáž

Řevničov nečekaně ztratil s Chrášťany


Řevničov - Favorizovaná Sparta nastoupila do utkání proti Chrášťanům, které překvapily výhrou po pokutových kopech ve Slabcích a následně deklasovaly Srbeč. Jejich úspěšná série pokračuje i po tomto zápase, protože si připisují další cenný skalp z Řevničova.


Reportáž

FOTO: V zápase Čisté znovu padalo hodně branek, body si odvážejí ale Pustověty


Čistá - Souboj celků ze spodní části tabulky nabídlo 16. III. třídy. Dalo se očekávat vyrovnané utkání, ale hostující Pustověty od úvodních minut byli aktivnějším celkem a z Čisté vezou plný počet bodů.


Reportáž

FOTO: Městečku dochází dech. Ohnivec arénu vyloupila i Olešná


Městečko - Tento zápas by se dal označit jako šlágr kola. Vedoucí Městečko není v ideální formě a toho chtěla využít dobře naladěná Olešná. Domácí mohou litovat neproměněných šancí zejména v prvním poločase, protože Olešná je po zásluze potrestala a odvzela si z horké půdy plný počet bodů.


Reportáž

FOTO: SK Rakovník potvrdilo skvělou formou. Bez bodů odjelo i kvalitní Poříčí


Rakovničtí se na jaře prezentují výborně. Podlehli jen smolně Brandýsu (suverénní lídr soutěže) 0:1. Následně hráči nastoupili na vítěznou vlnu, která před utkáním byla již na čísle pět. Minulý zápas se zranil brankář Kabele a do branky šel poprvé v sezoně od prvních minut Pešek. Nutno podotknout, že jistým výkonem přispěl k šesté výhře v řadě.


Reportáž

Krize Lišan pokračuje, doma nestačily na zachraňující se Lány


Lišany - Domácí tým není v herní pohodě a hostům by se hodil každý bod. Lišany měly ideálního soupeře na zlepšení herního projevu a na bodový zisk. Opak byl ale pravdou! Lány zanechaly výborný výkon a zaslouženě odvezly 3 body.


Celkový počet článků: 735