Redaktor: Redakce Rakovník


Článek

FOTO: SK Rakovník oslavil 115 let!

12.08.2018 17:52 0

Rakovník - Jeden z nejstarších klubů široko daleko oslavil již 115 působnosti! Podívejte se prostřednictvím fotek od Davida Svobody na zápas hvězd proti hráčům nad 35 let, kteří na SK působili.

Článek

ROZHOVOR: V nejlepším je třeba přestat, řekl si Václav Švelch a ukončil svou trenérskou kariéru

02.08.2018 12:00 0

Psal se rok 1993, kdy přišel Václav Švelch do Lišan jako hráč. Po deseti letech už vedl tým z pozice trenéra. Na místním fotbale zanechal nesmazatelnou stopu a historicky nejlepší výsledek. Vtiskl svým svěřencům, které vedl a znal de facto od mala, novou tvář a herní projev. Všichni pospolu to dotáhli na krásné třetí místo, které nakonec znamenalo možnost zahrát si I.B třídu! Tu si Lišany vyzkouší, už ale s jiným trenérem...

Článek

Memoriál Vladimíra Šrytra ovládlo mužstvo Anexie

25.07.2018 00:05 0

Řevničov - Již VI. ročník Memoriálu Vladimíra Šrytra se uskutečnil v řevničovské Lícha aréně. Před turnajem nastaly komplikace v podobě odhlášení některých týmů, a tak museli pořadatelé improvizovat a vytvořili mužstvo z místních mladíků a zkušených fotbalistů. Pro první místo si nakonec došla Anexie!

 

Článek

PŘEHLED: Kdo v jaké soutěži nakonec nastoupí?

17.07.2018 21:21 0

Rakovnicko - Úterý 17. července je datem, kdy proběhl losovací aktiv OFS Rakovník a od kterého je znám konečný seznam soutěží na rakovnickém okrese. Pojďme se podívat, jaké obsazení budou mít!

Článek

FC PO OLEŠNÁ: Miloslav Doležal ve funkci trenéra končí, tým přebírá Roman Zadák

16.07.2018 18:58 0

Olešná - V posledním zápase rozhodla o konečném pátém místě, když neprohrála v základní hrací době s Jesenicí. V minulé sezoně to byl bronz, nyní se toto pěkné umístění nepodařilo zopakovat. Smutnit ale na Olešné s uplynulou sezónou nemusí. Možná jen s tím, že trenér Miloslav Doležal skončil ve funkci hlavního trenéra. Jak nynější vedoucí týmu celý ročník hodnotí?

Článek

GALERIE: V rámci oslav padesáti let od založení slabeckého fotbalu se představil Sigi Team!

07.07.2018 12:19 0

Slabce -  V rámci výročí padesáti let místního fotbalu se uskutečnilo nejprve utkání mladých fotbalových nadějí, na které navázaly staré gardy. Vše vyvrcholilo zápasem mezi místním A-týmem a Sigi Teamem, který přijel opravdu v nabitém složení!

Článek

GALERIE: Ve Slabcích se slavilo padesát let od založení klubu - staré gardy

07.07.2018 11:31 0

Slabce - V rámci výročí padesáti let místního fotbalu se uskutečnilo nejprve utkání mladých fotbalových nadějí, na které navázaly staré gardy. Tento zápas ovládla ta domácí, když porazila Roztoky 3:0. Utkání starých gard si můžete prohlédnout v galerii!

Článek

GALERIE: Devadesát let v Rynholci nabídl zápas Baníku proti Spartě

07.07.2018 10:43 0

Rynholec - Baník oslavil jubilejních devadesát let od založení klubu. Minulou sezónu si tento klub vykopal postup ze III. třídy do rakovnického OP, který tuto sezónu udržel. V rámci oslav do Rynholce zavítali internacionálové Sparty Praha!

Článek

FOTO: Sedmý ročník Beran Cupu obhájila Elektro Viola

05.07.2018 12:35 0

Senomaty - Poslední červnový den se uskutečnil již VII. ročník turnaje v Senomatech, který je vzpomínkovým na kamaráda Miroslava Palkosku. Počasí přálo a k vidění bylo několik zajímavých zápasů, které zároveň proběhly v přátelském duchu. Vítězem se stala Elektro Viola, která s nabitým týmem obhájila loňské vítězství.

Rozhovor

Každý čaroděj má své kouzlo, které nemůže prozradit, říká s úsměvem ke své penaltové úspěšnosti Zdeněk Řepka

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 27.06.2018 18:56 0

V posledním kole výrazně pomohl svému týmu k výhře nad Senomaty. Nejenže chytil penaltu, přidal i spoustu dalších zákroků a zodpovědným výkonem se spolu se svými spoluhráči rozloučil vítězně s uplynulým ročníkem. Zaslouženě získal největší počet hlasů a my s lišanským brankářem nyní přinášíme rozhovor.

Článek

POZVÁNKA: XXVIII. ročník fotbalového turnaje v Krakově

26.06.2018 19:59 0

Krakov - Již osmnáctý ročník místního turnaje se odehraje třetí červencovou sobotu! Stejně jako minulý rok se ho zúčastní stejné týmy. Uvidíme, jestli dokážou Petrovice opět zvítězit!

Článek

POZVÁNKA: Kam v létě za fotbalem?

26.06.2018 19:39 0

Rakovnicko - Sezóna skončila a hráči tak mají možnost od fotbalu chvilku oddychnout a věnovat se více rodině a užívat volna. Nebo mohou navštívit nějaký turnaj či slavnost klubu. Zde přinášíme přehled akcí, které se budou během prázdnin konat.

Rozhovor

JIŘÍ JELÍNEK: Z kopaček do trenérského křesla

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída
Středočeský Rakovník 26.06.2018 16:30 0

Vyrůstal u babičky na Slovensku poblíž Trenčína a zde také započal ve svých pěti letech fotbalovou kariéru. Při studiu na vojenské škole hrál nejvyšší krajskou soutěž a do Lišan přišel před deseti lety. Byl zde vyjma půlročního hostování v Janově až do konce této sezóny. Obdivovatel Patricka Schicka nyní přesedá na trenérskou dráhu a převezme tým po Václavu Švelchovi. Jirko, hodně štěstí!

Článek

SK OHNIVEC MĚSTEČKO: Konečné sedmé místo je pro tento klub hodně málo

26.06.2018 16:02 0

Městečko - V Ohnivec aréně se nakonec uhrálo sedmé místo. Tento tým má jistě na lepší pozice, což si sám uvědomuje i trenér Stanislav Jansa, který se sezónou nemůže být spokojen. Podzimní část se nepovedla, jarní taktéž ne. V rozhovoru bude řeč o posilách, a tak uvidíme, kam to Ohnivci příští sezónu dotáhnou.

Článek

FK HŘEDLE: Za poslední roky to byla jedna z nejhorších sezón

25.06.2018 19:49 0

Hředle – Sestup z I.B třídy a konečné čtvrté místo v rakovnickém OP jistě není důvodem ke spokojenosti. To si uvědomuje i vedoucí Jan Sklenář, který tuto sezónu kompletně označil jako jednu nejhorší za poslední roky. Pozitivní stránkou je jistě nejméně obdržených branek, Denis Bechner s Adamem Vitnerem také pálili ostrými, i když jim tam toho mohlo padnout daleko více…

Článek

TJ SOKOL KROUČOVÁ: S předposledním místem nemůžeme být spokojeni, alespoň že jaro bylo lepší

25.06.2018 19:16 0

Kroučová - Dokázala těžké soupeře potrápit a obrat je o body. Na druhou stranu také několikrát odešla poražena vysokým rozdílem. Výkony stály na dobře chytajícím Jiřím Tomešovi, v záloze či v útoku válel František Machovský. S předposledním místem ale nemůže panovat spokojenost...

Článek

FC 05 ZAVIDOV: Letošní sezóna se hodně nepovedla, rezerva má jistě navíc

25.06.2018 18:31 0

Zavidov – O uplynulé sezóně se těžko hledají pozitivní slova. To ví i Aleš Kraus, který by čekal od svého týmu daleko víc. A že na to Zavidov má. Nevyrovnané výkony vyústily v konečné jedenácté místo rezervy, A-tým spadl, a tak uvidíme, jak to bude s tímto celkem vypadat příští soutěžní ročník.

Článek

POZVÁNKA: Do Rynholce opět zamíří Sparta!

24.06.2018 17:26 0

Do Rynholce opět zamíří Sparta! Tentokrát tomu bude v rámci oslav 90 let od založení místního klubu, kdy se na závěr sportovně-kulturního víkendu utká A-tým Baníku Rynholec s internacionály AC Sparta Praha.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - Roční.kolo Středočeský | Rakovník | III. třída , 2017-2018

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 22.06.2018 00:13 0
Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v Roční. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.
Celkový počet článků: 1596