Redaktor: Redakce Rakovník


Rozhovor

Pomalu ale jistě hodlám ukončit hráčskou kariéru, ale bez fotbalu nedokážu žít, říká k vystudované trenérské licenci hráč 22.kola Jiří Jelínek

 Středočeský | Rakovník | Okresní přebor
Středočeský Rakovník 24.05.2018 22:53 0

Útočník lišanského SK se proti Slabcím dvakrát trefil, čímž pomohl svému týmu k vysoké výhře. V domácím dresu byl nejlepší na hřišti, byl nominován do sestavy kola, kterou následně díky vaším hlasům ovládl. My vám přinášíme rozhovor s velmi zkušeným a stále nebezpečným útočníkem.

Rozhovor

Vždycky jsem měl raději hráče typu Tomáše Galáska nebo Jirky Němce, bez kterých by týmy byly poloviční, říká hráč 20.kola Tomáš Bohatý

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 24.05.2018 22:35 0

Tomáš Bohatý, obránce řevničovské Sparty. Obranná skála, přes kterou málokdo projde. Proti Janovu odehrál další ze svých dobrých zápasů a pomohl týmu nejen k čistému kontu, ale i k následné výhře. V sestavě kola obdržel nejvíce hlasů a my s ním nyní přinášíme rozhovor.

Článek

Olympie odhlásila soutěž a klub končí!

22.05.2018 18:54 0

Na podzim se spekulovalo, jestli Olympie soutěž dohraje či nikoliv. Hráči hlasovali a byli pro, tudíž Olympie normálně vstoupila do jarní části soutěže. Nyní je ale vše jinak a soutěž minulý týden rakovnický celek odhlásil. Klub byl založen v roce 1931 a jednu dobu měl nejvíce zaregistrovaných fotbalistů na okrese. Doba je ale jiná a bohužel, tento klub zaniká...

Reportáž

FOTO: Rezerva divizního Tatranu došla pro domácí výhru nad Sokolem Vraný


Rakovník - Další kolo I.B třídy skup. A nabídlo měření sil mezi domácím Tatranem a hosty z Vraného. Zajímavý průběh zápasu si můžete prohlédnout v galerii od Davida Svobody!


Reportáž

Zbytečná penalta oslabila Jedomělice a nakopla rezervu SKR


Jedomělice - Velký krok k záchraně mohla udělat rezerva SK Rakovník, která zajížděla do Jedomělic. Domácí šli do zápasu jako favorit, ale po vlastní chybě šli do deseti a jelikož hosté nepříznivý stav dokázali otočit a své vedení udržet, udělali velmi důležitý krok do dalších bojů.


Reportáž

Branov vyhrál v Šanově, kde se bojuje o záchranu


Šanov - Domácí celek musí myslet na záchranu. K té by mu hodně pomohlo vítězství v tomto zápase, ale Branov nedal svému soupeři nic zadarmo. Na dva góly hostí odpověděl kontaktním gólem Malík, více ale Šanov nedokázal, dvakrát inkasoval a bude mít ještě hodně starostí se záchranou.


Reportáž

Oráčov ve druhém poločase pálil ostrými


Oráčov - Poslední celek tabulky zajížděl do Oráčova, kde ho rozhodně nečekalo nic lehkého. Čistá se ale dostala rychle do vedení, které do poločasu neudržela a po půl hodině hry inkasovala. Ve druhé půli už byl na hřišti jen jeden tým, který tak pěti góly rozhodl o tom, že všechny body zůstanou na domácím hřišti.


Reportáž

FOTO: Řevničov rozhodl v Janově až v samém závěru z penalty


Janov - Rozdíl dvou bodů dělil domácí Janov a hosty z Řevničova v tabulce. Oba celky hrající v horní polovině tabulky tak čekal vyrovnaný zápas, ve kterém nakonec padla jedna rozhodující branka z penalty a to ještě v posledních minutách zápasu.


Reportáž

Roztoky si vyšláply na Pustověty


Roztoky - Pustověty v minulém zápase měly tři vykartované hráče a nyní zajížděly do Roztok. Ty chtěly využít proti silnému soupeři domácího prostředí, což se jím nakonec podařilo a připisují si tak cenný skalp.


Reportáž

Sýkořice veze výhru z Chrášťan


Chrášťany - Minulé kolo v Pustovětech byly Chrášťany blízko bodovému zisku, který ale nepřišel. Navíc se vykartovali dva hráči. Nyní je čekal souboj se Sýkořicí, která měla před sebou těžký venkovní zápas. Ten ale zvládla, když dvěma góly rozhodl Kovařík.


Reportáž

Rynholec zapnul pozdě, Zavidov si usnadnil zápas prvním poločasem


Zavidov - Do Zavidova zavítal tým Rynholce, a tak se dalo očekávat vyrovnané utkání. Rezerva nemá moc dobrou sezónu, čehož mohl Baník využít. To se ale nestalo, neboť domácí ukázali, že když chtějí, tak to zkrátka jde.


Reportáž

Jelínek plnohodnotně nahradil Roušavého, odnesly to Slabce


Lišany - Do konce nejvyšší okresní soutěže zbývalo pět kol a Lišany po skvělé výhře na půdě prvních Lánů tentokrát hostili soupeře z opačného pólu tabulky, TJ Slabce. Ty v boji o záchranu potřebují nutně bodovat, aby se přiblížily předposlední Kroučové a mohly s ní v posledním kole svést přímý souboj o udržení, a tak se dal čekat tuhý odpor. Lišanům navíc se svalovým zraněním chyběl nejlepší střelec a jeden ze strůjců výhry v Lánech, Dan Roušavý.


Reportáž

Pavlíkov odehrál výborné utkání, na Lubnou jen těsně nestačil


Pavlíkov - Ve 20. kole Lubenští nastoupili k zápasu v sousedním Pavlíkově. I přes velmi rozdílné postavení obou celků v tabulce se nejednalo o jednoznačný zápas a domácí do 75. min. dokonce vedli. Baníkovcům se podařilo zápas otočit a díky zisku tří bodů a také prohře Pustovět v Roztokách si tak zajistili jisté první místo již dvě kola před koncem soutěže.


Reportáž

FOTO: Lány za vítězstvím ve Hředlích táhl Balík


Hředle - Lídr soutěže z Lán zavítal do Hředel, kde se nikomu nehraje moc dobře. Donácí svého prostředí chtěli využít, což se po úvodní brance dařilo. Přišlo ale brzké vyrovnání do poločasu, po něm další gól a Lány zápas dovedly do vítězného konce.


Rozhovor

Chrášťany jsou pro mě srdeční záležiostí, říká hráč 12.kola Kryštof Loula

 Středočeský | Rakovník | III. třída
Středočeský Rakovník 20.05.2018 02:01 0

Fotbalista a basketbalista v jedné osobě. Jeden z tahounů chrášťanského fotbalu, který může na hřišti působit úplně všude. V rozhovoru s Kryštofem se dozvíte více o jeho kariéře nebo na jakém postu ještě nehrál. A jestli vůbec nějaký takový je.

Reportáž

FOTO: Olešná rozstřílela Kolešovice devíti zásahy!


Kolešovice - Kromě Májových oslav bylo v Kolešovicích na programu sobotního dne i měření sil s Olešnou. Na tento zápas domácí jistě dlouho nezapomenou, neboť v něm inkasovali hned devětkrát a sami dali pouze jeden gól...


Reportáž

FOTO: Neutrální půda přinesla zajímavý souboj Kněževsi s Kroučovou


Řevničov - Kvůli incidentu na domácím zápase s Jesenicí a po následném projednání disciplinární komise musela Kněževes odehrát jeden zápas na jiném než na svém stadionu. Tak se utkání proti Kroučové odehrálo v Řevničově. Kněževes šla do vedení, na které ale našel odpověď dvěma góly Machovský a srovnal. Závěr se ale Sokolu moc nepovedl, a tak bere všechny body Kněževes.


Reportáž

FOTO: V Senomatech padlo osm branek, zápas v základní hrací době vítěze neměl


Senomaty - Druhý zápas po sobě a opět penalty. A opět vítězné, tudíž plusový bod si odváželi fotbalisté Městečka, kteří v zápase vždy prohrávali, ale dokázali utkání vyrovnat. Pro domácí to byla remíza, která se mohla změnit ve výhru. Stačilo své vedení udržet, to se ale hned třikrát nepovedlo, a tak se body dělily.


Celkový počet článků: 1500