Redaktor: Redakce Rakovník


Článek

Další přípravné utkání bylo pro Lužnou vítězné

21.02.2017 23:30

Rakovník – Ve svém třetím přípravném utkání se svěřenci Tomáše Pavlíčka představili v areálu Tatranu Rakovník na umělé trávě proti týmu z Pustovět, pro které to byl vůbec první přípravný zápas. Hosté šli na začátku utkání do vedení, ale Lužná zápas otočila ve svůj prospěch a přidala tak druhé vítězství z dosud tří odehraných utkání.

Článek

SK Rakovník získal skalp nad divizní Přední Kopaninou

16.02.2017 19:58

Střešovice - Ve středu večer na umělé trávě ve Střešovicích přivítala Přední Kopanina hráče rakovnického SK, pro něž to byl druhý přípravný zápas, zatímco hráči Kopaniny hráli již osmé přípravné utkání. Zápas byl pikantní pro rakovnického mladíka Roberta Hamouze, neboť absolvoval začátek zimní přípravy v dresu Kopaniny a nastoupil za ni ve čtyřech přátelských zápasech.

Článek

Olešná inkasovala jedenáct branek od dorostenců SK Rakovník, zápas Lužné s Řevničovem neměl vítěze

15.02.2017 01:51

Rakovník - V neděli dopoledne se představili ke svému prvnímu přátelskému utkání v tomto roce hráči Olešné proti dorostencům rakovnického SK. Následně v odpoledních hodinách se v areálu Tatranu Rakovník konal „sparťanský“ souboj, ve kterém proti sobě nastoupil tým Sparty Lužné a Sparty Řevničov, mezi kterými je rozdíl jedné soutěže.

Článek

Rakovnický Tatran v přípravném městském derby přehrál SK

11.02.2017 21:39

Rakovník - Zatímco pro divizní Tatran to byl již třetí přípravný zápas, tak pro účastníky Středočeského přeboru - SK Rakovník to byl první přípravný zápas. Domácí Tatran v prvním poločase udělil hostům lekci z produktivity, neboť hosté nedokázali z několika zajímavých příležitostí vytěžit branku, zatímco domácí Tatran potrestal všechny chyby v obraně SK. Utkání se celkově hrálo v dobrém tempu a vzhledem k tomu, že šlo o přípravný zápas, tak se hrálo i před slušnou diváckou návštěvou.

Článek

Rakovnická veřejnost zhlédla divizní koncert futsalistů

11.02.2017 20:00

Rakovník - V 17. kole Divize A nemohl rakovnický Atlantic hrát ve stochovské hale z kapacitních důvodů. Díky pomoci soupeře (Ludis Team Třebenice) a vedení soutěže bylo Atlanticu umožněno jedno utkání odehrát v rakovnické sportovní hale, která nesplňuje parametry pro futsalové utkání svoji šířkou i délkou. Příchozích 150 diváků vidělo parádní akce Rakovnických a vysoké vítězství domácího týmu.

Článek

Kvalitní výkon rezervy rakovnického SK nestačil na přeborovou Kadaň

11.02.2017 18:32

Kadaň - Rezerva rakovnického SK na začátek herní přípravy změřila síly s účastníkem Krajského přeboru Ústeckého kraje – Tatranem Kadaň. Utkání mělo hostům nastínit rezervy v jejich hře. Výkon hostů ovšem předčil veškeré očekávání. Rezerva do utkání nastoupila i s Martinem Kokšálem z Olympie Rakovník. 

Článek

Třetiligový Benešov nenašel recept na dobrou defenzívu Rakovníka

06.02.2017 02:04

Na výborně připravenou umělou trávu do Rakovníku dorazil soupeř z ČFL - Benešov. Hosté šli sice rychle do vedení, ale na výhru to nakokec nestačilo. Měli sice častěji míč na svých kopačkách, jenže na dobře fungující obranu divizního Tatranu to bylo tentokrát málo.

Článek

Netradiční cesta na mistrák? Městečku s jejich retro výpravou bude těžko někdo konkurovat

01.02.2017 01:48

Pořádkou dávku vtipu a originality prokázali fotbalisté Městečka, kteří aktuálně hrají okresní přebor Rakovník. Tým sice po loňské premiérové sezóně v nejnižší krajské soutěži zamířil zpět mezi okresní elitu, tam jsou ale "Ohnivci" zatím suverénní. A nálada z dobrých výsledků se přenesla i do jejich cesty na poslední podzimní utkání.

Článek

Rakovník nestačil v přípravě na třetiligové Hořovicko

31.01.2017 13:38

V sobotu sehráli fotbalisté Tatranu Rakovník první přípravné utkání. Na svoji parádně upravenou umělou trávu si pozvali třetiligové Hořovicko a trenér Tatranu - bývalý profesionální fotbalista Pavel Mareš, divákům představil i dvě nové posily.

Článek

Sparta v Rynholci přilákala skoro tisícovku diváků

21.01.2017 21:29

Mrazivá sobota nabídnula fotbalovým fanouškům z Rakovnicka a Kladenska zajimavou lahůdku - mohli vidět ligové fotbalisty hodně z blízka. Na umělé trávě v Rynholci se pár metrů od nich proháněli Sparťané, kteří se v rámci zimní připravy utkali s fotbalisty Teplic a Ustí nad Labem.   

Článek

Umělka v Rynholci zažije sváteční návštěvu. V sobotu tam odehraje dvě utkání Sparta Praha

18.01.2017 19:37

Malá vesnička u hlavního tahu Praha - Karlovy Vary zažije už tento víkend nefalšovaný svátek. Na umělou trávu v Rynholci vyběhnou ligové hvězdy našeho jediného přezimujícího zástupce v pohárové Evropě - Sparty Praha.

Reportáž

Překvapení turnaje Hlubany se dostaly až do finále, na Fokeful ale nestačily


Poslední duel celého turnaje přinesl velice zajímavou a dramatickou podívanou. Uzavřel povedený 19. ročník, který byl ve znamení zcela nového herního formátu. Individuální ocenění si odnesli Pešek se Žďánským.


Reportáž

Zápas útěchy pro Elektro Viola, Úlehle na bronz nedosáhlo


Zklamání ze semifinálového neúspěchu bylo potřeba rychle hodit za hlavu, protože neúspěšné uchazeče o finále čekal zápas o třetí místo.


Reportáž

Sklenka dirigoval koncertní partii, Fokeful hladce protančil do finále


Druhé semifinálové utkání bylo divácky zajímavé a přineslo celkem třináct branek. Úlehle se v prvním poločase drželo, ale po přestávce už na přesné kombinace soupeře recept nenašlo.


Reportáž

Historie se opakovala, Elektro Viola opět nezvládlo semifinále


Herní převaha k postupu favoritovi nestačila. Srazilo ho také mnoho neproměněných šancí a hra bez potřebné přímočarosti.


Reportáž

Janov na Fokeful nestačil


V jednoznačnou záležitost se proměnilo poslední čtvrtfinále, ve kterém diváky jeden z hlavních favoritů celého turnaje bavil nápaditými kombinacemi. Na ty srdnatý výkon Janova jednoduše nestačil.


Reportáž

Elektrikáře dotáhly do semifinále góly Vodrážky


Proti pořádajícímu týmu se chce každý soupeř vytáhnout. A nebylo tomu jinak ani v souboji s Redoby teamem, který závěr utkání ještě stihl zdramatizovat.


Reportáž

Úlehle otočilo vyrovnané čtvrtfinále proti Senomatům


Mezi nejleší čtyři týmy letošního Viola cupu se nepodařilo dostat Senomatským. Ty zastavili hráči FC Úlehle, ale pořádně se v dramatickém utkání na postup nadřeli.


Reportáž

Palurdo marně dotahovalo, dál šly Hlubany


Tým Hluban složený z bývalých hráčů Chezy a Podobořan se ujal se brzy dvoubrankového vedení. Palurdo ovšem dál bojovalo. Podařilo se mu i vyrovnat, ale víc toho už nezvládlo


Článek

Pro vítěznou trofej si dokráčel Fokeful, ovládl Viola cup bez jediné prohry

09.01.2017 01:49

Nedělní zápasy určily nového šampióna 19. ročníku halového turnaje Viola cup. Stal se jím jeden z hlavních favoritů - Fokeful. Ani tentokrát tak na nejvyšší metu nedosáhl pořádající tým Elektro Viola. Další z aspirantů na titul nezvládl stejně jako minulý rok klíčové semifinále, kde se svojí hrou "na krásu" tvrdě narazil.

Celkový počet článků: 565