5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2021-2022

Opatov s Okříškami B smírně

9

Fotbalisté Okříšek B získali bod na půdě Opatova v poměru 1:1

V první půli branka nepadla

Do Opatova přijel záložní tým Okříšek. V minulém kole Okříšky B remizovaly doma s Čáslavicemi 1:1. Opatov zase chtěl odčinit vysokou prohru 7:1 z Předína. Poslední jejich vzájemný zápas se odehrál před víc jak dvěmi lety a skončil jasnou výhrou Okříšek v poměru 5:1. Za příjemného, ale jinak chladnějších fotbalového počasí se hrál ze začátku

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do druhého poločasu ale vstoupili mnohem lépe domácí borci, kteří díky Ladislavu Kabelkovi šli do vedení 1:0. Samozřejmě chtěli domácí přidat ještě jednu uklidňující branku, ale to se jim vůbec nedařilo. Naopak přišla 71, minuta a hostující Michal Picmaus dokázal vyrovnat na 1:1. Do konce zápasu tak ještě zbývalo nějakých dvacet minut, ale žádná branka se již na žádné straně neurodila, a tak se oba týmy podělil o bod.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, bývalý hráč: Jeden bod s kvalitním soupeřem je dobrý, ale určitě jsme chtěli že zápasu vydolovat víc.