KŘEN Filip
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Stařeč - Rokytnice 2:2 (2:1) 24.03. 15:00 -
Myslibořice - Stařeč 4:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
Rapotice B - Šebkovice B 1:2 (0:1) 28.10. 14:30 -
Výčapy - Valeč 4:1 (2:0) 22.10. 14:30 -
Třebelovice - Myslibořice 1:4 (0:1) 15.10. 15:00 -
Rokytnice - Lipník 3:0 (0:0) 07.10. 15:00 -
Čáslavice - Šebkovice B 2:2 (0:1) 30.09. 15:00 -
Hartvíkovice - Výčapy 1:3 (1:3) 23.09. 15:30 -
Kralice - Slavice 3:1 (2:0) 17.09. 10:00 -
Stařeč - Předín 0:2 (0:2) 10.09. 16:00 -
Hrotovice - Rokytnice 2:0 (1:0) 03.09. 16:00 -
Předín - Výčapy 0:1 (0:1) 13.08. 16:30 -
Jakubov - Blatnice B 4:0 (3:0) 10.06. 16:30 -
Třebelovice - Výčapy 0:4 (0:1) 10.06. 10:15 -
Výčapy - Chlístov 6:0 (2:0) 04.06. 16:30 -
Rokytnice - N. Syrovice 2:0 (0:0) 28.05. 16:30 -
Třebenice B - Pyšel B 0:3 (0:1) 20.05. 16:30 -
Myslibořice - Třebelovice 2:1 (1:0) 20.05. 14:00 -
Hrotovice - H. Újezd 2:3 (0:1) 14.05. 16:30 -
Předín - Studenec 5:0 (2:0) 07.05. 16:30 -
Náměšť B - Třebelovice 2:3 (0:2) 05.05. 17:30 -
Jaroměřice - Lipník 0:1 (0:1) 30.04. 16:00 -
Domamil - Litohoř 0:3 (0:2) 23.04. 16:00 -
Čáslavice - Slavice 6:1 (3:1) 22.04. 16:00 -
N. Syrovice - H. Újezd 1:1 (0:0) 16.04. 16:00 -
Chlístov - Myslibořice 0:4 (0:2) 09.04. 15:30 -
Mor. Bud. B - Mohelno 2:1 (0:0) 08.04. 15:30 -
Třebelovice - Rokytnice 1:3 (0:2) 01.04. 15:30 -
Rokytnice - Hrotovice 5:1 (2:1) 26.03. 15:00 -
Okříšky B - Mohelno 4:1 (1:1) 06.11. 14:00 -
H. Újezd - Chlístov 1:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Náměšť B - Hartvíkovice 2:1 (0:0) 30.10. 14:30 -
Vladislav - H. Újezd 1:1 (1:1) 23.10. 14:30 -
Budišov-Nárameč B - FŠ Třebíč B 1:1 (0:0) 22.10. 14:30 -
Výčapy - Blatnice 6:0 (5:0) 16.10. 15:00 -
Radotice - Předín 1:3 (1:0) 09.10. 15:00 -
Jaroměřice - Náměšť B 1:4 (1:1) 08.10. 15:00 -
Mor. Bud. B - Radotice 2:3 (2:2) 02.10. 15:00 -
Blatnice - Třebelovice 0:4 (0:3) 01.10. 15:30 -
Hrotovice - Lipník 6:0 (5:0) 25.09. 15:30 -
Kralice - Pyšel B 1:1 (0:0) 18.09. 10:00 -
Okříšky B - Radotice 4:1 (2:0) 11.09. 16:00 -
Hartvíkovice - Vladislav 4:0 (2:0) 10.09. 16:00 -
Štěměchy - Jemnicko B 2:2 (2:1) 04.09. 16:00 -
Blatnice - Hrotovice 0:8 (0:3) 03.09. 16:00 -
Slavice - Předín 0:8 (0:4) 28.08. 16:30 -
Třebenice B - Ocmanice 12:0 (4:0) 27.08. 16:30 -
Vladislav - Jaroměřice 12:2 (7:2) 21.08. 16:30 -
Čáslavice - Předín 2:5 (0:3) 14.08. 16:30 -
Třebelovice - Lipník 4:1 (2:1) 14.08. 10:30