3.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Vacov nadělil Husinci šestku

17. J. Mls , 25. F. Zitta , 42. A. Bujok , 54. I. Štangret (vl.) , 78. F. Zitta , 87. A. Bujok - 16. R. Kneifl , 58. I. Štangret
25

Husinci se v sezoně zatím nedaří, a ne jinak tomu bylo i ve Vacově, kde odjel s šesti góly. Vacovští se po třech kolech mohou pyšnit nejvíce vstřelenými brankami.

Hosté šli překvapivě do vedení

V zápase bohatém na góly šli do vedení překvapivě hosté, když domácí obrana neuhlídala Radima Kneifla v 16. minutě. To domácí poměrně zaskočilo, ale hned za minutu bylo vyrovnáno Jiřím Mlsem. Poté se do poločasu trefili A. Bujok a F. Zitta a vše šlo podle předpokladů.

Domácí pokračovali v kanonádě

I po přestávce domácí pokračovali v dobrém výkonu, když se podruhé v zápase prosadili Antonín Bujok s Filipem Zittou. Dvakrát se však prosadil i hostující Igor Štangret, jednou však do vlastní sítě, a tak na ukazateli na konci utkání svítilo vysoké skóre 6:2.

SK Vacov
FB SK Vacov: Výhra áčka byla jen třešničkou na dortu po fotbalově povedeném víkendu.