1.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

Okříšky B si doma poradily s Radoticemi

11. F. Rampír , 14. T. Dočkal (p.) , 45. V. Bence , 52. V. Bulant , 56. F. Rampír , 59. V. Bulant
11

Rezervní tým Okříšek si v posledním podzimním domácím zápase připsal jasnou výhru nad Radoticemi v poměru 6:0

Domácí udeřili hned třikrát

V posledním podzimním zápase přivítaly Okříšky B Radotice. Byl to souboj celků z horní poloviny tabulky. Okříšky bojují o druhou příčku, která může znamenat postup do Okresního přeboru. V minulém kole musely Okříšky o výhru tvrdě zabodovat proti jasně poslednímu týmů tabulky z Koutů B a to hlavně kvůli zlepšení ve druhé polovině zápasu. Radotice zas doma remizovaly s Třebenicemi 2:2. Domácí se dostali během úvodní čtvrt hodiny do dvoubrankového vedení.  Nejprve vyslal Jan Dokulil do úniku Rampíra, který zamířil přesně 1:0 . Vzápětí byl střelec úvodní branky sražen ve vápně a pískala se penalta. Tu po Panenkovsku proměnil Dočkal. Pak se osmělili hosté, ale Stanislav mířil vedle a dalekonosnou střelu Vyhnálka nadvakrát zlikvidoval Hvězda. Domácí dlouho nemohli přidat další branku. Hosty podržel Novák, který několikrát vychytal Benceho a branky se neujali ani pokusy Rampíra a Maška. Mimo branku skončily i střely Novotného a Dočkala. Domácí se přesto do poločasu ještě jednou radovali. To na 3:0 zvýšil Bence gólem do kabin po Dočkalově přihrávce.

Hostující gólman se činil i ze začátku druhé půle. Kapituloval však v 52 minutě. Bence nahrál před prázdnou branku Bulantovi a ten proměnil. Na 5:0 zvýšil svým druhým gólem Rampír. Ten krásně přeloboval vyběhnuvšího gólmana. V 58 minutě se po zmatcích ve vápně dostal balón k Bulantovi 6:0.

Po té přišlo zranění domácího Jana Dokulila. Toho si sanitka odvezla do nemocnice.

Posledních 25 minut utkání se pouze dohrávalo a skóre se již nezměnilo.

Domácí ještě skóre navýšili

SK Huhtamaki Okříšky B
Jůza Jaroslav, hráč: Celý zápas jsme měli pod kontrolou. Posledních 25 minut utkání se pouze dohrávalo a skóre se již nezměnilo.

M. Hvězda [-] - T. Dočkal [-] , Š. Novotný [-] , L. Mašek [-] (46. V. Bulant [-] ) , J. Novotný [-] , F. Rampír [-] , V. Bence [-] , J. Jůza [-] , J. Dokulil [-] (65. F. Koreš [-] ) , R. Dokulil [-] , P. Netolička [-]

TJ Družstevník Radotice
M. Novák [-] - M. Sevelda [-] , P. Tobolka [-] , V. Vyhnálek [-] , F. Tobolka [-] - L. Tříletý [-] , M. Jeleček [-] , M. Tobolka [-] - S. Michal [-] - M. Tomek [-] , J. Čech [-]

Hráči zápasu: F. Rampír - J. Čech .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: OŠMERA František - HOLEŠÍNSKÝ Marek (N), NEVĚČNÝ Jan (N).