OŠMERA František
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Jemnicko B - Pyšel 3:1 (0:1) 11.10. 15:00 -
Domamil - Želetava B 2:1 (1:0) 10.10. 15:00 -
Hodov - Radkovice 0:3 (0:2) 04.10. 15:00 -
Dukovany B - Mohelno 0:0 (0:0) 27.09. 15:30 -
Přibyslavice B - Heraltice 8:1 (3:1) 26.09. 15:30 -
Štěměchy - Valeč 2:10 (0:4) 20.09. 15:30 -
Heraltice - Želetava B 5:2 (3:2) 19.09. 15:30 -
Pyšel - Opatov 7:0 (4:0) 13.09. 16:00 -
Smrk - Valeč B 1:1 (1:0) 12.09. 16:00 -
Hodov - Valeč B 1:0 (0:0) 06.09. 16:00 -
Podhorácko - Želetava B 2:2 (2:1) 05.09. 16:00 -
Březník - Mohelno 2:2 (1:0) 30.08. 16:30 -
Radotice - Šebkovice B 3:3 (1:1) 23.08. 16:30 -
Mor. Bud. B - Kouty B 4:0 (1:0) 22.08. 16:30 -
Domamil - Litohoř 1:4 (0:2) 16.08. 16:30 -
Želetava B - Jakubov 10:0 (3:0) 15.08. 16:30 -
Mohelno - Ocmanice 3:3 (3:3) 09.08. 16:30 -
Okříšky B - Radotice 6:0 (3:0) 03.11. 14:00 -
Radotice - Třebenice 2:2 (2:2) 27.10. 14:30 -
Police - Přibyslavice B 1:2 (1:2) 26.10. 14:30 -
Hodov - Budišov-Nárameč B 3:1 (3:0) 20.10. 14:30 -
Rouchovany - Šebkovice B 8:2 (2:1) 12.10. 15:00 -
Valeč - Slavice 3:2 (0:2) 06.10. 15:00 -
Podhorácko - Blatnice B 6:2 (2:2) 05.10. 15:00 -
Heraltice - Želetava B 3:2 (1:0) 29.09. 15:30 -
Mohelno - Kralice 0:0 (0:0) 28.09. 15:30 -
Předín - Blatnice B 3:2 (1:2) 22.09. 15:30 -
Šebkovice B - Radotice 0:3 (0:0) 21.09. 15:30 -
Domamil - Želetava B 1:5 (0:4) 15.09. 16:00 -
Třebenice B - Budišov-Nárameč B 0:3 (0:2) 14.09. 16:00 -
Radotice - Mor. Bud. B 1:0 (1:0) 08.09. 16:00 -
Radkovice - Mohelno 1:0 (1:0) 07.09. 16:00 -
Dukovany B - Pyšel 2:1 (1:0) 01.09. 16:00 -
Stařeč B - Blatnice B 6:3 (3:1) 31.08. 16:00 -
Police - Štěměchy 2:1 (1:1) 25.08. 16:30 -
Pyšel - Okříšky B 5:2 (3:1) 24.08. 16:30 -
Valeč - Březník 4:2 (2:2) 17.08. 16:30 -
Radotice - Myslibořice 3:1 (3:0) 16.06. 16:30 -
Podhorácko - Želetava B 6:4 (2:3) 15.06. 16:30 -
Myslibořice - Kouty B 8:1 (3:0) 09.06. 16:30 -
Budišov-Nárameč B - Hodov 5:2 (2:1) 08.06. 16:30 -
Rouchovany - Valeč 6:2 (4:2) 02.06. 16:30 -
Police - Podhorácko 3:1 (3:0) 26.05. 16:30 -
Blatnice B - Stařeč B 1:1 (0:1) 25.05. 16:30 -
Kralice - Slavice 4:1 (0:0) 19.05. 16:30 -
Rokytnice B - Domamil 2:2 (1:0) 12.05. 16:30 -
Domamil - Heraltice 0:2 (0:0) 05.05. 16:30 -
Podhorácko - Blatnice B 0:2 (0:2) 04.05. 16:30 -
Mohelno - Smrk 4:2 (2:1) 28.04. 16:00 -
Třebenice B - Ocmanice 2:3 (1:1) 27.04. 16:00