5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

Dukovany B doma porazily Pyšel gólem z poslední minuty

11

Dukovany B využily domácího prostředí a porazily Pyšel 2:1 gólem z 90. minuty

Domácí se ujali vedení

Jeden ze šlágrů kola byl k vidění v Dukovanech, kde se potkaly dva týmy, které zatím po třech odehraných kolech nepoznaly hořkost porážky, tak se čekal vyrovnaný duel. Zápas se hrál za velkého tepla, které provázelo celé čtvrté hrací kolo. Domácím se podařilo skórovat hned ve 4. minutě, když se trefil Michal Blatný - 1:0.I když měli domácí v první půli více šancí ke skórování, branku už nepřidali, protože hosty držel ve hře pozorný Lukáš Teplý. Ale také domácí brankář Karel Jenerál svůj tým musel podržet. A tak rozhodla o poločasovém výsledku rychlá branka domácího celku. Zápas však byl i nadále otevřený a dalo se předpokládat, že v tomto zápase nebude padat příliš mnoho branek. Na diváky ale čekal příjemný konec.

Domácí urvali výhru v poslední minutě

Druhá půle byla opět vyrovnaná. Hosté se tlačili dopředu a v 58. minutě se jim pozaváhání domácí obrany podařilo Janem Nestrem vyrovnat na 1:1. Obě mužstva ale toužila po všech bodech, a tak hra byla zcela otevřená. Už už to vypadalo, že utkání skončí nerozhodně. V poslední minutě se ovšem dostal k míči Pavel Gruntorád a tvrdou střelou dostal domácí zpět do vedení 2:1. Konec utkání si domácí pohlídali, a tak všechny body zůstávají v Dukovanech. Pyšel tak přišel gólem s poslední minuty o svoji neporazitelnost.

V zápase dvou vyrovnaných poločasů jsme rozhodli o naší výhře až v závěru utkání zásluhou Pavla Gruntoráda.

SFK Dukovany 2001 B
K. Jenerál [-] - T. Křišťál [-] (80. J. Jelínek [-] ) , M. Fojtášek [-] (63. J. Gazdík [-] ) , J. Fojtášek [-] , P. Jílek [-] - P. Jeřábek [-] , M. Ferus [-] (51. P. Novák [-] ) , P. Pislcajt [-] , L. Traxler [-] - I. Láníček [-] (46. P. Gruntorád [-] ) , M. Blatný [-] (90. M. Kopeček [-] ) -

TJ Sokol Pyšel
L. Teplý [-] - L. Kadlec [-] (87. O. Adam [-] ) , J. Nestr [-] (65. S. Dvořák [-] ) , J. Höfner [-] (54. D. Chaloupka [-] ) , R. Kurečka [-] , D. Šabacký [-] , L. Hadraba [-] , F. Dvořák [-] (78. P. Žák [-] ) , D. Šubert [-] , L. Tůma [-] , J. Hejátko [-]

ŽK: 72. M. Blatný - 77. S. Dvořák .
Hráči zápasu: K. Jenerál - J. Nestr .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: OŠMERA František - HRUBEŠ Zbyněk (N), JELÍNEK Martin (N).