4.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2019-2020

--

--

Pyšel slaví první výhru

7

Fotbalisté Pyšelu dokázali vybojovat proti Okříškám B první výhru sezóny po výsledku 5:2

Domácí o dva góly lepší

Pyšel přivítal na svém hřišti Okříšky B. Oba týmy zatím po dvou odehraných kolech nepoznaly hořkost porážky. Zatím co Okříšky oba své zápasy jasně ovládly, Pyšel naopak své první dva zápasy zremizoval. Utkání se hrálo opět za velmi slušného fotbalového počasí a od začátku zápasu byli něco aktivnější domácí a jejich aktivita byla odměněna v 18. minutě, kdy otevřel skóre René Kurečka - 1:0. Hosté se ale nesesypali a ve 28. minutě bylo zásluhou Petra Moláka vyrovnání na 1:1. Jenže domácí celek si ztracené vedení hned o dvě minuty později vzal nazpět díky trefě Dušana Moudrého že 30. minuty - 2:1. No a domácí celek byl neustále při chuti, což dokázal ve 38. minutě brankově zúročit Daniel Šubrt - 3:1. To byla také poslední trefa v prvním poločase. Domácí tým tak měl našlápnuto k první soutěžní výhře nad zatím stoprocentními Okříšky.

Domácí ještě skóre navýšili

Ve druhé půle se hosté snažili o zdramitizování zápasu, jenže naopak přišla ve 47. minutě první domácí akce že které padl uklidňující gól na 4:1 jehož autorem byl Lukáš Hadraba. Poté se domácí celek zaměřil na po hlídání příznivého stavu. To se jim dařilo až do 85. minuty, kdy snížil na 4:2 Jan Novotný. Domácí ale žádné drama nepřipustili a v 88. minutě pečetil výhru Pyšelu Ondřej Tůma - 5:2.

TJ Sokol Pyšel
L. Teplý [-] - R. Kurečka [-] (83. P. Žák [-] ) , J. Hejátko [-] (72. M. Rohovský [-] ) , F. Dvořák [-] , J. Höfner [-] (75. R. Nováček [-] ) , J. Tůma [-] (22. O. Tůma [-] ) , D. Šabacký [-] , D. Moudrý [-] (65. J. Nestr [-] ) , L. Hadraba [-] , D. Šubert [-] , L. Tůma [-]

SK Huhtamaki Okříšky B
M. Hvězda [-] - P. Molák [-] , Š. Novotný [-] , L. Mašek [-] , J. Novotný [-] , P. Lorenc [-] , M. Večeřa [-] , J. Jůza [-] , T. Dočkal [-] , J. Dokulil [-] (61. L. Láník [-] ) , P. Netolička [-] (68. J. Hroch [-] )

Hráči zápasu: D. Šubert - J. Novotný .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: OŠMERA František - FÍLA Petr (N), KUDRNA Ladislav (N).