11.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2019-2020

--

--

Stachy v nervózním zápase rozhodly ve druhé polovině

25

Oba týmy v tomto zápase pomýšlely na body. Ty po zásluze míří do Stach. Hosté byli hlavně ve druhém poločase lepším týmem a zaslouženě vyhráli.

Hosté mírně lepším týmem

Domácí jsou nováčkem a jejich krédem je elán a bojovnost. Oba týmy mají bodů poskrovnu, a tak se očekával vyrovnaný zápas plný soubojů. Již v první polovině byli hosté mírně lepší, ale ani oni ani domácí nedokázali vstřelit gól.

Rozhodčí Pečenka musel dvakrát vylučovat

Ve druhém poločase se přeci jen projevila vetší fotbalová kvalita „Králováků“ a začaly konečně padat i branky. V 64. minutě se prosadil kapitán Pešl. Hned po 5 minutách zaúřadoval nestárnoucí kanonýr P. Záleský a bylo to 0:2. Ke konci zápasu začaly zřejmě domácím pracovat nervy a v 82. minutě byl vyloučen Kneitl. V 90. minutě pak po druhé žluté kartě opustil předčasně hřiště i kapitán Zelený a Záleský pečetil skóre na 0:3. V nervózním druhém poločase tak hosté rozhodli o důležitých 3 bodech.

Autor: Sokol Stachy