3.kolo, Jihočeský | 1.A třída sk. A, 2019-2020

--

Bude si Roudné hrát svou vlastní soutěž, nebo najde soupeře?

23. V. Kadlec , 29. M. Benda , 51. M. Benda , 57. M. Benda , 67. V. Kadlec , 74. M. Vlk , 76. V. Kadlec
25

Pád Roudného do krajského přeboru byl pro fotbalovou veřejnost velkým překvapením. A Roudenští chtějí rychle zpět. Našlápnuto mají skvěle, v prvních dvou zápasech se moc nezapotili, skóre mají 10:0 a Viktor Kadlec, mimochodem náš příští expert v tipovačce, už má na kontě pět branek.

Parta kolem velezkušeného gólmana Pavla Kučera zatím šlape na jedničku. Velešín byl snadným soustem, tentokrát se musel sklonit před uměním dvou střelců - Kadlece a Bendy. Kadlec nasázel hattrick, Benda sice podle zápisu taky, ale ve skutečnosti dal branky jen dvě, Hálova parádní střela mu totiž byla připsána chybě. Malšané domácí jasně přehrávali, na první gól se čekalo přesně 23 minut. Pak Benda navýšil na poločasových 2:0. Druhý poločas už byl zcela v režii hostů a sedmibrankový rozdíl ve skóre mohl být ještě vyšší, kdyby byli hosté v koncovce efektivnější...