21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

--

24

Csaplárova past klapla pro Strunkovice dokonale. Vacovu vyšel začátek zápasu a šel pohodlně do vedení. Druhá polovina už patřila hráčům Blaníku.

Ketzer poslal Vacov brzy do vedení

Někdy se vést 2:0 o poločase nevyplatí. Domácí ale začali jak z partesu a už ve 4. minutě to bylo 1:0 zásluhou Jaroslava Ketzera. Když na 2:0 zvýšil ve 25. minutě Vít Zábranský, tak to vypadalo s hosty špatně.

Brych svým gólem rozhodl zápas

Druhý poločas se Strunkovice vyburcovaly k bojovnému výkonu a Romanem Žurkem snížily už v 50. minutě. Od té doby domácí trochu znervózněli. V 59. minutě dokázal vyrovnat zkušený Jirka Němeček a Blaník byl rázem na koni. Vacov se pak pokusil oživit hru Jirkou Mlsem, ale ani to nepomohlo. Běžela 73. minuta a Jiří Brych poslal tři body do Strunkovic. Hlavní rozhodčí Roman Novák rozdal v utkání sedm žlutých karet.