21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Netolice opustily poslední místo! Stachy srazil hattrickem Raušer

26

Posledním nedělní utkání se v rámci 1.B třídy skupiny B odehrálo v Netolicích, kam dorazily Stachy.

Hrdina Raušer

Opatrný první poločas přinesl vyrovnanou partii, ve které se fanoušci dočkali první branky ve 23. minutě, když brankáře Šebánka překonal Miroslav Raušer. Pětatřicetiletý hráč Netolic navíc navázal na svojí první branku i druhým přesným zásahem, který dorazil přesně po hodině hry. Hosté ze Stach se však nevzdali a v 69. minutě vykřesal jiskřičku naděje na bodový zisk Tomáš Fleišer. Jenže místo vyrovnání přišel třetí gól domácích, který vstřelil střídající Václav Ficl. Gólový účet následně uzavřel o čtyři minuty později Miroslav Raušer, který dokonal svůj hattrick.

Netolice, které v závěru ještě zahodily pokutový kop ranou do tyče, zvítězily na domácím hřišti poměrem 4:1 a odlepily se z posledního místa, kam zamířila strakonická rezerva. Naopak Stachy budou chtít opět bodovat v následujícím domácím dvojutkání.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Šlo o zápas, ve kterém oba týmy věděly, o co jde. První poločas byl vyrovnaný a do vedení jsme šli po brance Raušera. Ve druhé půli hosté za stavu 2:0 snížili a čekalo se, zda otevřou hru. Nestalo se tak a v závěru jsme přidali další dva góly.

TJ Sokol Stachy
Pavel Mareš - vedoucí mužstva: První poločas byl vyrovnaný, ten druhý se nám bohužel nepovedl. Domácí byli ve všech činnostech lepší a zaslouženě zvítězili.

M. Mádl [-] - R. Mužík [-] (90. J. Miesbauer [-] ) , M. Raušer [-] , P. Fux [-] , F. Rokůsek [-] , R. Hudec [-] , M. Baloušek [-] , V. Fišer [-] (86. D. Ryneš [-] ) , V. Plojhar [-] , J. Pivoňka [-] , V. Vlášek [-] (66. V. Ficl [-] )

R. Šebánek [-] - J. Mánek [-] (71. T. Kortus [-] ) , F. Bílý [-] (56. L. Hovorka [-] ) , P. Záleský [-] , V. Lukeš [-] , J. Kadlec [-] (83. M. Voldřich [-] ) , D. Červený [-] (46. M. Rypl [-] ) , M. Šíp [-] , A. Lutovský [-] , J. Řezník [-] (59. P. Foltýn [-] ) , T. Fleišer [-]

ŽK: 83. R. Hudec - 51. T. Fleišer .
Hráči zápasu: M. Raušer .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PŠENIČKA Adam - KOTNAUER Lukáš, PLUHAŘ Marek.