4.kolo, Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , 2018-2019

--

--

Lužná poprvé padla, Senomaty rozhodly jediným gólem

26

Dosud neporažená Lužná přivítala na svém hřišti Senomaty. Ty minulé kolo porazily po penaltách Rynholec, domácí tým zvládl šlágr kola ve Hředlích. Nyní ale nepředvedl nic zázračného a na domácí půde odevzdal všechny body.

Zápas bez šancí

Utkání nabídlo rychlou branku ze 7. minuty, které předcházel rohový kop Lužné. Dlouhý nákop si našel Vávra a na přední tyči překonal Procházku - 0:1. Lužná se do hry příliš nedostávala, defenziva Senomat v čele s Havlem působila kompaktně. Po celý zápas nebyly k vidění větší šance, pouze jejich náznaky. Lužná hrála bez chuti, bez nasazení, čehož využily Senomaty a hlídaly si své vedení. Až v samém nastavení se domácí mohli dočkat vyrovnání, ale střelu Pokorného vyrážel Kučaba na roh a jelikož ani z něj Lužná nic nevytěžila, odevzdala všechny body soupeři a připsala si první porážku.

TJ Sparta Lužná
Tomáš Pavlíček, trenér: "Nula šancí, nula gólů, nula bodů. Dnes jsme byli nuloví. Herně se nedařilo kvůli pasivnímu přístupu. Když už jsme drželi míč, nedokázali jsme dostat poctivě bránící hosty pod tlak v pokutovém území. Všechny naše trochu nebezpečné střely mířily mimo branku. Tomu odpovídá výsledek."

SK Senomaty
Petr Sojka, asistent trenéra: "Soupeř byl aktivní jen na začátku obou poločasů, ale žádné větší šance si po celý zápas nevytvořil. Celkově to bylo utkání bez šancí. První poločas jsme byli o trochu lepší. Když jsme se k něčemu dostali, tak jsme trefovali jen gólmana. Domácí drželi míč převážně na své polovině a k nám jsme je nepouštěli. Lužná měla až v nastavení větší šanci, tu jsme ale s následným rohem přežili."

P. Procházka [-] - J. Dolhý [-] , J. Kolínský [-] , J. Staněk [-] - A. Špička [-] , P. Bičík [-] (67. P. Staněk [-] ) , M. Rek [-] , R. Grill [-] - R. Pokorný [-] , V. Černý [-] , R. Šnajdr [-]