SVOBODA David
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Janov - Pustověty 3:0 (0:0) 21.10. 10:00 -
Lužná - Jesenice 3:0 (0:0) 30.09. 16:00 -
Roztoky - Žehrovice 0:3 (0:1) 16.09. 16:30 -
Lužná - Žehrovice 3:2 (1:1) 19.08. 17:00 -
Janov - Čistá 5:1 (2:0) 17.06. 13:30 -
Olešná - Zavidov B 0:2 (0:1) 27.08. 17:00 -
Roztoky - Oh. Městečko 4:1 (3:1) 04.06. 17:00 -
Roztoky - Lišany 2:1p. (1:0) 07.05. 17:00 -
Oh. Městečko - Řevničov 5:2 (0:1) 23.04. 17:00 -
Pustověty - B. Rynholec 4:2 (2:2) 16.04. 17:00 -
Řevničov - Lišany 1:3 (0:1) 26.03. 15:00 -
Oh. Městečko - Jesenice 4:0 (2:0) 06.11. 14:00 -
Lišany - Pustověty 5:2 (2:1) 30.10. 14:00 -
Lužná - Zavidov B 2:4 (2:1) 23.10. 14:30 -
Olešná - Roztoky 3:2p. (0:0) 09.10. 16:00 -
Lišany - Zavidov B 0:5 (0:3) 11.09. 17:00 -
Oh. Městečko - Olešná 3:2 (0:2) 04.09. 17:00 -
Lužná - Jesenice 2:3 (0:0) 21.08. 17:00 -
Olešná - Mšec-N. Straš. 1:4 (0:1) 03.10. 16:00 -
Lišany - Hředle 1:2 (1:2) 19.09. 16:30 -
Lužná - Oh. Městečko 3:1 (3:0) 05.09. 17:00 -
Mšec-N. Straš. - Lišany 2:0 (2:0) 29.08. 17:00 -
B. Rynholec - Kněževes 3:1 (1:1) 13.10. 16:00 -
Slabce - Olešná 2:4 (1:1) 05.10. 16:00 -
Zavidov B - Jesenice 6:0 (2:0) 22.09. 10:00 -
Lužná - Kněževes 4:0 (1:0) 14.09. 17:00 -
Kolešovice - Pavlíkov 3:5 (3:4) 08.09. 13:30 -
Slabce - Oh. Městečko 3:8 (1:6) 07.09. 17:00 -
Oh. Městečko - B. Rynholec 3:1 (1:0) 31.08. 17:00 -
Slabce - Jesenice 2:4 (1:2) 24.08. 17:00 -
Pavlíkov - Jesenice B 3:1 (0:0) 16.06. 17:00 -
Slabce - Jesenice 6:3 (4:2) 08.06. 17:00 -
Senomaty - Lubná 2:4 (2:1) 01.06. 17:00 -
Oh. Městečko - Lubná 1:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Slabce - Pustověty 3:2p. (1:2) 27.04. 17:00 -
Mšec-N. Straš. - Zavidov B 1:2 (1:1) 20.04. 13:30 -
Senomaty - Lužná 1:5 (0:1) 13.04. 17:00 -
Hředle - B. Rynholec 1:6 (1:4) 30.03. 15:00 -
Olešná - Kolešovice 5:2 (2:0) 23.03. 15:00 -
Lubná - Pustověty 2:1 (2:0) 17.11. 13:30 -
Kněževes - Olešná 5:1 (3:1) 27.10. 14:30 -
Olešná - Oh. Městečko 2:3p. (1:2) 20.10. 15:30 -
Hředle - Senomaty 4:3 (1:1) 13.10. 15:30 -
Senomaty - Jesenice 1:2 (0:1) 06.10. 16:00 -
Jesenice - Pustověty 2:0 (1:0) 22.09. 16:30 -
Lužná - Senomaty 0:1 (0:1) 15.09. 17:00 -
Kolešovice - Mšec-N. Straš. 1:3 (0:2) 08.09. 17:00 -
Lužná - Kněževes 4:1 (2:1) 25.08. 18:00 -
Zavidov B - Oh. Městečko 2:3 (0:3) 15.06. 18:00 -
Roztoky - Pustověty 3:2 (1:2) 19.05. 17:00