Počítky se domácí výhrou vrátily do čela!

24. J. Mašek , 41. P. Ločárek (p.) , 57. P. Ločárek , 61. F. Toman
12

Počítky tentokrát nedopustily překvapení a zdolaly Dolní Rožínku vysoko o čtyři branky.

Počítky vstřelily dvě branky

Počítky přivítaly na domácím hřišti mužstvo z Dolní Rožínky. Jednalo se o dohrávku 14. kola. Počítky v tomto utkání chtěly napravit nedělní zaváhání s Bory a to se jim povedlo. Hned v první minutě měl stoprocentní šanci František Toman, ale hlavičkoval nad. Počítky nadále bušily do obrany hostů, která odolávala do 24. minuty. To z hranice velkého vápna napřáhl Jan Mašek a díky teči hostujícího hráče se mu podařilo vstřelit první branku utkání. Hostující celek hrozil pouze z dlouhých nakopávaných míčů, které však domácí obrana bezpečně pokryla. Druhou branku vstřelil ve 41. minutě Patrik Ločárek z pokutového kopu. Poločas vyhráli domácí 2:0

Domácí vstřelili další branky

Druhý poločas začal velice opatrně z obou stran. Hosté si vypracovali jedinou gólovou šanci v 56. minutě, ale tu perfektním zákrokem zlikvidoval David Šobej, který se po zranění vrátil mezi tři tyče domácích. Hned z protiútoku předvedly Počítky perfektní kombinaci a Patrik Ločárek poslal Počítky do tří brankového vedení. V 61. minutě našel perfektním centrem Lukáš Sláma hlavu Františka Tomana a ten nikým nehlídán vstřelil poslední branku utkání. Konec utkání se odehrával ve velice poklidném tempu.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček: Dnes to byly povinné tři body. Troufnul bych si říci, že i zcela zasloužené.

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Jokl:

D. Šobej [-] - P. Beneš [-] , M. Landsman [-] , D. Odehnal [-] , L. Sláma [-] - A. Svoboda [-] (67. R. Blažíček [-] ) , J. Mašek [-] , F. Toman [-] , P. Ločárek [-] - O. Zajíček [-] (41. M. Kuřítko [-] ) , R. Halámka [-] (73. L. Kachlík [-] )

Z. Horák [-] - J. Jokl [-] (88. J. Kupský [-] ) , P. Bukáček [-] , R. Baláž [-] , J. Bílek [-] , J. Čermák [-] , P. Vondruška [-] , R. Sluka [-] , R. Mazánek [-] , Z. Konček [-] , T. Hille [-]

ŽK: 16. J. Čermák , 49. T. Hille , 54. P. Vondruška .
Hráči zápasu: P. Ločárek , J. Mašek .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - KUBA Josef (N), BROULÍK David (N).