Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 4.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

22.08.2017 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Reportáž

Derby v Křižanově ovládlo Jívoví

Ostře sledované derby v Křižanově vyhrálo před 200 diváky Jívoví.

Reportáž

Osová Bítýška rozhodla kanonádou v prvním poločase

Pět gólů v prvním poločase do sítě rezervy Nové Vsi rozhodlo o vítězství Osové Bítýšky.

Reportáž

Bobrová se prosadila ve druhém poločase

Zlepšeným výkonem ve druhém poločase se Bobrová mohla radovat v zápase s Počítky z tříbodového zisku.

Reportáž

Radostín jasně přehrál Křoví

Radostín hlavně dobrým výkonem v druhém poločase přehrál Křoví.

Reportáž

Rezerva Bystřice rozhodla v prvním poločase

Čtyři branky inkasovaly Bory v Bystřici v prvním poločase, což rozhodlo o osudu zápasu.

Reportáž

Nováček si připsal první vítězství

Dolní Rožínka si v domácím prostředí poradila se Svratkou a ještě neprohrála.

Reportáž

Rozsochy vyrovnaly v nastavení

Hamry přišly o vítězství ve čtvrté minutě nastavení, když vyrovnal kanonýr Petr Bureš.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2017-2018

18.08.2017 15:20

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

Rozhovor

Roman Halamka vstřelil hattrick po třech letech

Vysočina Žďár nad Sázavou 17.08.2017 13:50

V úvodním podzimním kole se povedlo největšímu srandistovi a komiku kabiny FC Transformátoru Počítky Romanu Halamkovi vstřelit na hřišti Osové Bítýšky hattrick. Naši čtenáři jej pak zvolili s velkou převahou hráčem 2.kola okresního přeboru.

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Reportáž

Santus nezačal sezónu dobře a odevzdal všechny body Radostínu

Jívoví v domácím prostředí odevzdalo body Radostínu a bude se muset v dalších kolech hodně zlepšit pokud chce hrát v klidném středu tabulky.

Reportáž

Bobrová vyloupila suverénně Křoví

Křoví, které sestoupilo z I. B třídy zahájilo sezónu prohrou a doma přenechalo všechny body Bobrové.

Reportáž

Gólovou přestřelku rozhodl v devadesáté minutě Marek Vařílek

Celkem sedm branek padlo v Osové Bítýšce. V zápase nakonec byli šťastnější domácí, kteří urvali vítězství na svoji stranu v úplně poslední minutě zápasu.

Reportáž

Exligový Aleš Chmelíček zařídil Dolní Rožínce bod

Nováček soutěže překvapil v Nové Vsi místní rezervu a odváží si jeden bod za remízu 3:3.