TOMÁŠEK Oldřich
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Vír - Bobrová 0:8 (0:3) 14.04. 16:00 -
Vel. Meziříčí C - Rožná 2:2 (1:1) 13.04. 14:00 -
Březí - Hamry 1:2 (0:0) 07.04. 15:30 -
Měřín B - Moravec 3:2 (2:1) 06.04. 15:30 -
Doubravník - Polnička 4:1 (3:1) 31.03. 15:30 -
Měřín B - Bystřice B 1:2 (1:1) 24.03. 15:00 -
Hamry - Radostín B 6:1 (3:1) 04.11. 14:00 -
Bobrová - Polnička 6:1 (3:0) 29.10. 14:30 -
Křižanov B - Pohledec 4:1 (0:0) 28.10. 14:30 -
Pohledec - V. Losenice 2:0 (0:0) 22.10. 14:30 -
Radostín B - Pohledec 3:0 (1:0) 15.10. 15:00 -
Bystřice B - Rožná 4:0 (1:0) 14.10. 15:00 -
Polnička B - Tasov 3:1 (0:1) 08.10. 15:00 -
Doubravník - Vír 1:1 (0:1) 07.10. 13:30 -
Nová Ves B - Rožná 2:2 (1:2) 01.10. 15:00 -
Os. Bitýška B - Tasov 2:2 (1:1) 24.09. 15:30 -
Počítky B - Měřín C 8:0 (3:0) 17.09. 15:30 -
Křižanov B - Věchnov 5:5 (3:3) 09.09. 16:00 -
Doubravník - Radostín 3:2 (1:1) 03.09. 16:00 -
Bohdalec - Tasov 6:1 (3:0) 27.08. 16:30 -
Os. Bitýška - Bystřice B 5:8 (3:4) 26.08. 14:30 -
Doubravník - Bobrová 1:5 (0:3) 20.08. 16:30 -
Rožná - Moravec 5:2 (1:2) 13.08. 16:30 -
Rad. Svratka B - Oslavice 4:2 (3:1) 11.06. 16:30 -
Bystřice B - D. Rožínka 3:4 (2:1) 10.06. 10:30 -
Pohledec - Rudolec 1:3 (0:1) 09.06. 17:00 -
Nová Ves B - Polnička 12:1 (3:1) 03.06. 16:30 -
Vel. Meziříčí C - Křižanov B 2:2 (1:2) 03.06. 14:00 -
Rožná - Jívoví 4:2 (2:1) 28.05. 16:30 -
Bobrová - Rožná 1:3 (1:2) 21.05. 16:30 -
Pohledec - Jimramov 2:4 (2:0) 14.05. 16:30 -
Rozsochy - Jívoví 10:0 (4:0) 13.05. 16:30 -
Doubravník - Jívoví 8:0 (2:0) 08.05. 16:30 -
Křoví - Křižanov B 5:2 (2:1) 07.05. 16:30 -
Počítky B - Věchnov 2:2 (0:1) 01.05. 16:30 -
Os. Bitýška - Bobrová 1:0 (0:0) 30.04. 14:30 -
Rožná - Polnička 5:1 (2:0) 23.04. 16:00 -
Radostín B - Vel. Meziříčí C 5:0 (3:0) 22.04. 10:30 -
D. Rožínka - Radostín 8:3 (3:2) 09.04. 15:30 -
Os. Bitýška - Polnička 0:1 (0:0) 02.04. 14:30 -
Bobrová - D. Rožínka 3:1 (1:0) 26.03. 15:00 -
Nová Ves B - Rožná 2:3 (0:3) 29.10. 14:30 -
Pohledec - Měřín B 2:1 (2:1) 23.10. 14:30 -
Křižanov B - Vel. Meziříčí C 6:6 (3:1) 22.10. 14:30 -
Oslavice - Rad. Svratka B 2:3 (1:2) 16.10. 14:30 -
Hamry B - Věchnov 1:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
Jívoví - Rozsochy 1:3 (0:3) 02.10. 15:00 -
Pohledec - Březí 2:4 (1:2) 25.09. 15:30 -
Bobrová - Os. Bitýška 6:0 (5:0) 18.09. 15:30 -
Štěpánov - Rozsochy zrušen