Rozhovory s hráči kola Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor

Rozhovor

Jaroslav Hršel: Jsem rád, že ve svém věku můžu ještě hrát, být součástí tohoto týmu, užívat si skvělé atmosféry kabiny a rád si zkusil zachytal v krajské soutěži

Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor
Vysočina Žďár nad Sázavou 27.10.2023 23:54 0

Vítězem 12. kola se stal brankář Osové Bítyšky Jaroslav Hršel, který je tak 2. brankářem, který vyhrál hlasování o hráče kola. V rozhovoru nám prozradil, jaká byla jeho reakce, nebo jak byl naštvaný na svoje spoluhráče, protože jeho parťák si zasloužil stát se hráčem kola a mnoho dalšího.

Rozhovor

Jiří Svoboda: Byl jsem opravdu překvapený. Je to skvělá pocta a zároveň potvrzení mé práce.

Vysočina Žďár nad Sázavou 06.10.2023 23:44 0

V 8. kole vyhrál v ankětě hráč kola Jiří Svoboda. V rozhovoru prozradil, že byl velmi překvapený nebo se také rozpovídal o šlágru s Dolní Rožínkou.

Rozhovor

Tomáš Flek: Vůbec jsem netušil, že jsem v sestavě kola, velmi mě to potěšilo

Vysočina Žďár nad Sázavou 06.10.2023 23:35 0

Vítězem 7. kola se stal brankář Bobrové Tomáš Flek. V rozhovoru nám třeba prozradil, že vůbec něvěděl, že je v sestavě kola a mnoho dalšího se dozvíte níže v rozhovoru.

Rozhovor

Lukáš Muller: Je to velmi potěšující a poctivý úspěch!

Vysočina Žďár nad Sázavou 15.09.2023 17:37 0

V 6. kole máme vítěze Lukáše Mullera z Bobrové. V rozhovoru nám řekl, že být hráčem kola je velmi potěšující a poctivý úspěch a také mnoho dalšího.

Rozhovor

Lukáš Vokurka: Chodím se svým agentem na tenis, ale to mi připomíná, že už jsme dlouho nebyli, viď Jirko?

Vysočina Žďár nad Sázavou 08.09.2023 17:32 0

V 5. kole se stal vítězem Lukáš Vokurka, který hraje za Nováčka v této soutěži, rezerva Měřína. V rozhovoru nám prozradil, jaký má dárek pro jeho babičku, nebo co rád dělá se svým agentem.

Rozhovor

Ondřej Kroupa: Doufám, že to letos bude lepší a v tipérské tabulce konečně budu před vedoucím Roženských ultras Peťou Kobzou

Vysočina Žďár nad Sázavou 01.09.2023 22:17 1

Ondřej Kroupa se stal vítězem 4. kola v anketě hráč kola. V rozhovoru nám pověděl, jak je na tom s tipováním výsledků nebo za jakých podmínek se mu nejlépe hraje.

Rozhovor

Ondřej Chocholáč: Nějakou tu lahvinku budu muset donést do kabiny.

Vysočina Žďár nad Sázavou 21.08.2023 17:54 0

První vítěz v novém ročníku je Ondřej Chocholáč z Rožné. V rozhovoru prozradil jaké je to být 1. vítěz v nové sezóně a mnohem víc.

Rozhovor

Ondra Oláh: Lidi ví co jsem za divočáka

Vysočina Žďár nad Sázavou 25.06.2023 20:44 0

V posledním kole se stal vítězem Ondřej Oláh, který hraje za Rozsochy. V rozhovoru se rozpovídal, o tom, jak se dozvěděl, že vyhrál nebo o budocnosti v krajských soutěžích.

Rozhovor

Emil Šibor povídá o své kariéře

Vysočina Žďár nad Sázavou 09.06.2023 20:29 0

Emil Šibor se stal vítězem 25. kola v anketě hráč kola. V rozhovoru se rozpovídal o tom, co prožil za svojí kariéru, jeho vzkaz mladým a celková práce s mládeží.

Rozhovor

Patrik Juračka: Můj životní vzor je Manuel Neuer

Vysočina Žďár nad Sázavou 02.06.2023 23:56 0

Vítězem 24. kola v anketě hráč kola se stal brankář Rozsoch Patrik Juračka. Ten o víkendu vychytal čisté konto proti rezervě Nové Vsi. V rozhovoru nám pověděl, kdo mu řekl že je hráčem kola nebo to, kdo je jeho vzor. To a mnoho dalšího se dozvíte v rozhovoru.

Rozhovor

Jindřich Kintr: Snažím se před zápasem trochu držet životosprávu, ale přiznávám, že ne vždy se mi to podaří

Vysočina Žďár nad Sázavou 12.05.2023 22:35 0

Jindřich Kintr ovládl hlasování o hráče kola v 21. kole. V rozhovoru nám odtajnil, co kromé fotbalu rád dělá, jaké je jeho povolání a o tom, jak se dostal do Rožné. Dále v rozhovoru nám prozradil další informace, které se dozvíte v rozhovoru.

Rozhovor

Tomáš Karmazín: Dozvěděl jsem to ve středu na tréninku při rozcvičce

Vysočina Žďár nad Sázavou 03.05.2023 11:59 0

Ve 20. kole se stal vítězem v anketě hráč kola Tomáš Karmazín. V rozhovoru nám prozdradil, jak se dozvěděl, že je hráčem kola a jaká byla jeho následná relace.

Rozhovor

Pavel Kunc: Můj poslední krok bude ukončení kariéry

Vysočina Žďár nad Sázavou 24.04.2023 22:20 0

Hráč týmu SK Rožná Pavel Kunc ovládl hlasování v anketě hráč kola pro 20. kolo OP Žďár nad Sázavou. V rozhovoru se rozpovídal o tom, že se blíží konec jeho karíéry nebo o tom, jaká byla jeho rekce, když se stal hráčem 20. kola.

Rozhovor

Petr Sýkora: Je velmi těžké skloubit práci s fotbalem

Vysočina Žďár nad Sázavou 27.03.2023 23:27 0

Hráč kola Petr Sýkora z týmu SK Rožná se stal 1. ketošním vítězem v anketě hráč kola. V rozhovoru jsem tedy proto vyzpovídal nejen o tom, jak je těžké zvádnout práci a fotbal.

Rozhovor

Jan Holý: Proti soupeřům jako je Křižanov, který nepřijel pouze bránit, se mi hraje určitě lépe

Vysočina Žďár nad Sázavou 19.06.2022 19:57 0

Hlasovali jste pro ty nejlepší hráče v 26. kole a z vašeho hlasování vzešel vítěz! Kdo je tím vítězem? Redakce fotbalunas.cz ho vyzpovídala a rozhovor najdete zde.

Rozhovor

Karel Jilg: Štěpánov by se měl zastydět jelikož neporazit oslabeného soupeře je ostuda!

Vysočina Žďár nad Sázavou 01.06.2022 19:34 0

Rozhovor

Patrik Bajer: Čekám, že Borům oplatíme podzimní porážku a dojdeme si tak pro postup!

Vysočina Žďár nad Sázavou 26.05.2022 22:19 0

Rozhovor

Jan Pohl stihl vstřelit hattrick za 15 minut!

Vysočina Žďár nad Sázavou 18.05.2022 20:02 0

Rozhovor

Jakub Vařejka: Dvě sezony po sobě jsem vyhrál Expert tip a zlatý hattrick mi překazila covid pauza.

Vysočina Žďár nad Sázavou 13.05.2022 19:38 0