1.kolo, Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , 2016-2017

--

Kobeřice přejely odevzdané Jakartovice

0

Kobeřice vcelku překvapivě, ale s přehledem rozdrtily Jakartovice.

Jakartovice se už asi viděly na závěrečné po sezóně a podaly v Kobeřicích zcela odevzdaný výkon. Domácí byli lepší ve všech směrech.  Skóre zápasu otevřel už v 8. minutě Ondřej Bedrich, který doklepával balon do prázdné jakartovické branky – 1:0. Ve 22. minutě dostal míč na polovině Vojtěch Malchárek, který utekl rychlostí světla hostující defenzivě a v poklidu rozvlnil hostující síť – 2:0. Třetí branku přidal po závaru v hostujícím pokutovém území hlavou Lukáš Rycka – 3:0. Navíc ještě Pavel Hlawenka rozezvučel břevno. Robin Hahh zahodil jeden samostatný nájezd.

Obrázek hry se nezměnil ani po přestávce. Jakartovice sice prostřídaly celou levou stranu, která celý první poločas hořela, vysunula Břetislava Malčeka do útoku, ale vůbec jim to nepomohlo. V 52. minutě se ve vápně Jakartovic nejlépe orientoval Kamil Janiš a hosté vytahovali počtvrté míč ze své brány – 4:0. O čtyři minuty později si svůj samostatný nájezd zopakoval Vojtěch Malchárek a s přehledem míč uklidil balon do kasy – 5:0. Jakartovice korigovaly skóre o dvě minuty později svým nejlepším střelcem Radoslavem Urbanem, který vsítil svou devatenáctou branku v sezóně – 5:1. Poslední půlhodina se už jen dohrávala a skóre se již nepohnul. I když Hlawenka opět napálil míč do břevna, a v nadějných situacích se ocitl Jan Návrat a Robin Hahn.

TJ Sokol Kobeřice B
Aleš Lasák (vedoucí týmu): Bouchli jsme je a přejeli v pohodě. Naše výhra je úplně zasloužená.

FK Jakartovice
Tomáš Rubý st. (trenér): Do zápasu jsme nastoupili jako mistři světa, a hráči si mysleli, že vyhrají velkým rozdílem. Opak byl však pravdou. Hráli jsme špatně, domácí byli lepší ve všech směrech a kluci by si měli sáhnout do svého svědomí. Takhle se prostě hrát nedá, a asi se hráči viděli na závěrečné

J. Stříbný [-] - L. Rycka [-] (62. K. Janiš [-] ) , P. Hlawenka [-] , V. Malchárek [-] , J. Návrat [-] (81. D. Lasák [-] ) , O. Bedrich [-] (90. Š. Konečný [-] ) , R. Hahn [-] , L. Mrva [-] , A. Oberherr [-] , L. Jašek [-] , M. Vidlák [-]

D. Barták [-] - A. Kreisl [-] (46. D. Stanke [-] ) , J. Pekárek [-] , M. Poštulka [-] (46. K. Černý [-] ) , D. Filip [-] , R. Holub [-] (46. L. Martinka [-] ) , B. Malček [-] , R. Urban [-] , K. Palkovič [-] , M. Sváček [-] , J. Kovalčík [-]

ŽK: 41. A. Oberherr - 56. J. Kovalčík .
Hráči zápasu: V. Malchárek - B. Malček .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: KANIA Jaroslav - STANKE Vladimír, VÁCLAVÍK David (N).