KANIA Jaroslav
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Raduň - Suché Lazce 0:4 (0:2) 29.10. 14:30 -
D.Benešov B - Kobeřice B 5:3 (3:1) 28.10. 14:30 -
Radkov - Budišov B 6:2 (3:0) 21.10. 14:30 -
Raduň - Háj B 5:2 (5:2) 15.10. 15:00 -
Dolní Životice - Litultovice 1:0 (1:0) 15.10. 10:00 -
Melč - Palhanec 3:2 (2:0) 07.10. 15:00 -
Žimrovice - Těškovice 5:1 (1:0) 30.09. 15:00 -
Brumovice - Hradec B 6:0 (2:0) 23.09. 15:30 -
Oldřišov B - Služovice 0:1 (0:0) 16.09. 15:30 -
Těškovice - Štáblovice 2:1 (0:0) 09.09. 16:00 -
Palhanec - Hradec B 3:0 (0:0) 02.09. 16:00 -
Komárov - Chvalíkovice 6:1 (3:0) 27.08. 15:00 -
Budišov B - Palhanec 6:1 (4:0) 26.08. 16:30 -
Hlavnice - Jakartovice 8:0 (5:0) 19.08. 16:30 -
Vávrovice B - Melč 1:0 (1:0) 17.06. 14:15 -
Vávrovice B - Holasovice 2:6 (1:2) 10.06. 17:00 -
Kozmice B - Strahovice B 5:0 (4:0) 09.06. 17:30 -
Větřkovice - Slavkov B 2:14 (0:7) 03.06. 17:00 -
Březová - Vřesina 1:2 (1:2) 28.05. 17:00 -
Radkov - Palhanec 2:1 (1:0) 20.05. 17:00 -
Chlebičov B - Dobroslavice 0:1 (0:1) 14.05. 15:00 -
Větřkovice - Radkov 5:3 (2:1) 07.05. 16:30 -
Skřipov - Chvalíkovice 1:0 (0:0) 06.05. 16:30 -
Hradec B - Holasovice 0:0 (0:0) 30.04. 13:30 -
Kobeřice B - Strahovice B 1:2 (1:0) 29.04. 14:00 -
Jakartovice - Budišovice 4:0 (2:0) 22.04. 16:00 -
Těškovice - Štítina 2:0 (2:0) 15.04. 16:00 -
Kobeřice B - Bělá 4:1 (2:1) 08.04. 15:30 -
Těškovice - Žimrovice 4:1 (1:0) 01.04. 15:30 -
Slavkov B - Radkov 3:0 (0:0) 05.11. 14:00 -
Bolatice B - Sudice 3:4 (1:1) 29.10. 14:30 -
Hněvošice - Darkovičky B 1:2 (1:1) 16.10. 15:00 -
Závada - Kobeřice B 2:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Kobeřice B - Kozmice B 1:2 (0:1) 08.10. 15:00 -
Kobeřice B - Šilheřovice B 2:3 (0:2) 24.09. 15:30 -
Štěpánkovice B - Bolatice B 1:4 (1:2) 17.09. 15:30 -
Kobeřice B - Štěpánkovice B 4:2 (2:1) 10.09. 16:00 -
Kobeřice B - Bolatice B 0:4 (0:2) 03.09. 16:00 -
Kylešovice - Jakartovice 2:4 (2:3) 12.06. 16:00 -
Brumovice - Holasovice 4:0 (2:0) 11.06. 17:00 -
Palhanec - Vávrovice B 0:3 (0:0) 04.06. 17:00 -
Štítina - Litultovice 1:1 (1:0) 28.05. 17:00 -
Raduň - Budišovice 1:3 (1:1) 21.05. 16:30 -
Dolní Životice - Litultovice 1:0 (1:0) 15.05. 10:00 -
Hať B - Bělá 1:3 (1:2) 14.05. 16:30 -
Melč - Štítina 0:1 (0:1) 07.05. 16:30 -
Hněvošice - Bolatice B 0:1 (0:1) 01.05. 16:30 -
Strahovice B - Darkovičky B 1:2 (1:1) 30.04. 16:30 -
Bělá - Bolatice B 1:5 (0:4) 17.04. 16:00 -
Jakartovice - Vřesina 2:1 (0:1) 16.04. 15:00