Třebenice se rozjíždí

54. P. Smilek , 71. M. Machát (p.) - 22. J. Nemeškal
0

Minulí podzimní lídr soutěže z Třebenic vyhrál poslední dva zápasy a čtyři kola již nepoznal hořkost porážky

Hosté šli do vedení

Třebenice přivítaly Radkovice, kterým se letošní sezóna daří lépe než předešlá a patří jim zatím třetí příčka. Za to Třebenice čekaly na svou první výhru až do pátého kola. Třebenice měly svému soupeři co vracet, protože jim v loňské sezóně podlehli 1:2. První poločas byl téměř vyrovnaný. Přesto jedinou branku prvního poločasu vstřelili ve 22. minutě hosté zásluhou Jana Nemeškala -0:1

Domácí otočili zápas v druhé půli

Ve druhém poločase se začali více prosazovat domácí a v 54. minutě se jim podařilo Pavlem Smilkem vyrovnat -1:1. O celém zápasu rozhodla 71. minuta, kdy byla domácím nabídnuta penalta, kterou nepohrdnul Miroslav Machát a otočil vývoj zápasu ve prospěch svého týmu -2:1.

SK Radkovice
Svoboda Martin, trenér: Ze začátku jsme hráli dobře, ale ve druhé půli nás zařízl pan rozhodčí, kdy pískl penaltu, která neměla být.