SESTAVA KOLA - 1.kolo Královéhradecký | 1.A třída , 2015-2016

Datum kola: 08.08.2015

0

O víkendu se rozeběhlo první kolo 1. A třídy a s ním se rozeběhly i zajímavé výkony hráčů, kteří pomohli svým týmům k prvním sezónním úspěchům.

Brankář Třebše Mikuláš Heřman musel být dlouho na pozoru, protože až do 77. minuty hrála Třebeš s Kunčicemi nerozhodně. Dvěa rychlými góly nakonec Třebeš úvodní zápas sezony zvládla.

Obránce Libčan Lukáš Hubička se trefil do sítě Nepolis hned dvakrát, což pro jeho tým nakonec znamenalo dva body.

V utkání Libčan a Nepolis se trefil i další obránce - René Chaloupka z Nepolis otevřel skóre zápasu, ze kterého braly Nepolisy bod.

První gól zápasu dal i obránce Sparty Úpice Jan Pich, který se trefil do sítě Třebechovic.

Černilovský Pavel Ježek odstartoval dvěma brankami po hodině hry gólový účet Černilova, který nakonec porazil České Meziříčí 4:0.

Záložník Třebše Michal Štajer poslal svůj tým do vedení v 77. minutě a přinesl uklidnění mezi své spoluhráče.

Třebechovický Josef Lochman se proti Úpici trefil dvakrát, na víc než bod to ale nestačilo.

Ani dvě branky Jakuba Vícha ze Sobotky nedokázaly smazat tříbrankový náskok Miletína, který zvítězil 2:3.

Ještě čtvrt hodiny před koncem prohrávala Bílá Třemešná ve Vrchlabí o dvě branky. Pak se ale hosté probudili a vývoj utkání obrátili na 2:4. Dvěma brankami přispěl i David Kubelka

Zdeněk Urban zařídil v premiérové sezoně Miletína vedení 0:2 už po dvaceti minutách. Po výhře 2:3 si Miletín odvezl ze Sobotky tři body.

Útočník Nepolis Pavel Pokorný zařídil dvěma brankami do sítě Libčan alespoň bod.

Hlasovat pro hráče můžete od 10.08.2015 12:00 do 12.08.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)