Hráčem 1. kola, 1.A třída , se stává...

Datum kola: 08.08.2015

I v tomto kole jste mohli hlasovat pro tu nejlepší jedenáctku. Hlasování je ukončeno a vzešel z něj jeden vítěz. Kdo vyhrál? Přečtěte si tento článek!

Výsledky hlasování

Pavel Pokorný

26%

Premiéru v soutěži zažil o víkendu tým Sokola Nepolisy. Ten na svém hřišti hostil Libčany. Oba týmy se nejprve přetahovali o vedení, nejdříve byly o krok vpřed Nepolisy, ve druhém poločase to byly zase Libčany. Ve druhém poločase úřadoval v domácím dresu útočník Pavel Pokorný, který se dvěma brankami postaral o vyrovnání výsledku, a zařídil tak svému týmu alespoň bod.

2. David Kubelka 20%
3. René Chaloupka 13%

0

První kolo 1. A třídy nabídlo spoustu velkých výsledků a skvělých výkonů. Kvalitní výkony hráčů se promítly i do našeho hlasování, které bylo velmi vyrovnané.

Na třetím místě se umíštil brankář Sokola Třebeš Mikuláš Heřman. Třebeš odehrála o víkendu dlouhou dobu vyrovnané utkání s týmem Kunčič, a proto musel být brankář Heřman neustále na pozoru, protože jediná obdržená branka na jedné či druhé straně by mohla rozhodnout zápas. Branku nakonec vstřelila Třebeš, a Mikuláš Heřman se tak se svými spoluhráči mohl radovat z první výhry sezony.

Výborný comeback předvedli v zápase proti Vrchlabí fotbalisté Bílé Třemešné, ti ještě čtvrt hodiny před koncem prohrávali 2:0. Díky skvělému závěru ale dokázali utkání zvrátit na svoji stranu, dvě rozdílové branky na konečných 2:4 přidal i druhý muž v naší anketé David Kubelka.